Reklama

Bully od studia Rockstar doczekało się wersji mobilnej

Coraz więcej produkcji od studia Rockstar ostatecznie trafia na urządzenia mobilne. Po kilku odsłonach GTA, na sprzętach z iOS i Androidem zadebiutowało Bully.

Wydania na smartfony oraz tablety przygotowano z okazji 10. rocznicy premiery oryginalnej wersji gry. Pierwowzór ukazał się w październiku 2006 roku na PlayStation 2, a dwa lata później pojawił się na kolejnych platformach - PC, Xbox 360 i Wii.

W dniu debiutu tytuł wzbudzał wiele kontrowersji. Gracze wcielają się w Jimmy’ego Hopkinsa - piętnastolatka, który trafia do Akademii Bullsworth. Nie jest to szkoła dla grzecznych chłopców - w produkcji nie zabrakło przemocy uosabianej przez uczniów znęcających się nad słabszymi.

Zabawa polega nie tylko na wykonywaniu przygotowanych przez twórców zadań fabularnych. Można dosyć swobodnie zwiedzać teren placówki, a także uczęszczać na zajęcia z kilku przedmiotów. Uczestnictwo w lekcjach związane jest z realizacją mini-gier.

Reklama

Za wersje mobilną odpowiada studio War Drum. Wydanie przygotowane z myślą o smartfonach i tabletach dostosowano oczywiście do ekranów dotykowych, co oznacza, że grać można wykonując na wyświetlaczu gesty.

Bully dostępne jest na urządzeniach z iOS i Androidem. Produkcję można kupić za pośrednictwem cyfrowych sklepów AppStore oraz Google Play, w których kosztuje odpowiednio 6,99 euro oraz 33,99 zł.

Bully: Anniversary Edition - pobierz z App Store

Bully: Anniversary Edition - pobierz z Google Play

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje