Reklama

BoxoffStore obchodzi pierwsze urodziny. Mamy konkurs z tej okazji!

​Dystrybucja cyfrowa zdobywa coraz mocniejszą pozycję także na naszym rynku. Platforma do dystrybucji cyfrowej gier www.boxoffstore.pl 2 października obchodziła swoje pierwsze urodziny!

Na jaką literę jest najwięcej loginów? Jak wysoko sięgnęłaby wieża ustawiona z klientów? Z ilu aplikacji twórcy korzystają jednocześnie? Na wstępie przedstawiamy infografikę, obrazującą różne doświadczenia i ciekawostki, dotyczące funkcjonowania tej platformy.

Z okazji pierwszych urodzin przygotowano tydzień niespodzianek dla dotychczasowych i nowych klientów. Każdego dnia, do 12 października, będą pojawiać się specjalne promocje na różne zestawy gier, z rabatami sięgającymi aż 80%, Będą także różne konkursy z nagrodami, które pojawią się zarówno na dedykowanej stronie, jak i fanpage na Facebooku.

Reklama

Strona z promocjami jest dostępna pod tym adresem.

Dodatkowo z okazji pierwszych urodzin sklepu wraz z firmą Techland, operatorem BoxoffStore, przygotowaliśmy dla was specjalny konkurs, w którym do wygrania jest 20 gier, w skład których wchodzą kody umożliwiające pobranie:

  • 6x Train Simulator 2015
  • 4x gra z serii Stalowa Seria
  • 10x gra Ancient Space

Jak zdobyć kod? To będzie bardzo proste - wystarczy regularnie odwiedzać nasz fan page na Facebooku. Od jutra codziennie będziemy w różnych godzinach publikować tam trzy różne kody, które wykorzystanie na stronie www.boxoffstore.pl. Obowiązuje jedna zasada - kto pierwszy ten lepszy! Powodzenia!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje