Bohaterka nowej gry twórców Agony prezentuje się w pełnej krasie (18+)

Poprzednie dzieło rodzimego studia Madmind uznano za jedną z najgorszych gier 2018 roku, ale mimo to autorzy nie zamierzają porzucać stworzonego przez siebie świata i zgodnie z wcześniejszą obietnicą planują zafundować nam kolejną tytuł w nim osadzony.

Succubus będzie spin-offem Agony i pozwoli wcielić się w demoniczną kusicielkę, która odrzuciła rolę królowej piekła. Jej były partner, Nimrod, wziął to do siebie i w efekcie nasza piękność została zaatakowana i oszpecona. Zamiast załamywać ręce na utraconą (sądząc po poniższym zwiastunie bynajmniej nie bezpowrotnie) urodą, postanowiła wywrzeć na swych katach krwawą zemstę.

Wraz z postępami fabuły i rosnącymi stosami trupów bohaterka będzie uczyć się nowych zdolności oraz zdobywać lepsze wyposażenie w tym "kościane miecze i pałki". Zbroje na szczęście również, więc biedaczka nie będzie musiała biegać po piekle golutka jak ją Lucyfer stworzył. Kiedy premiera? W tej chwili jeszcze nie wiadomo. Warto jednak pamiętać, że równolegle Madmind pracuje też na osadzonym w zupełnie innych realiach Paranoid.

Reklama

CD Action
Dowiedz się więcej na temat: SUCCUBUS

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy