Reklama

Assassin's Creed Origins niedługo w 60 klatkach? Ubisoft puszcza oczko do fanów

​Wygląda na to, że Ubisoft jest świadome plotek krążących o Assassin's Creed Origins. Wydawca w krótkim tweecie zasugerował, że oczekiwanie dobiega końca i fani Asasyna będą niedługo cieszyć się lepszą grą.

Ulepszenia do 60 klatek to już standard w dzisiejszych czasach. Wydawcy i deweloperzy dostrzegli duży potencjał w rozwoju technologii w ostatnich latach. Sprzęt oferuje coraz większe możliwości, co pozwala nie tylko tworzyć lepsze i bardziej imponujące techniczne tytuły, ale również usprawnić poprzednie produkcje.

Cały czas trwa więc era remasterów. Gry powracają w delikatnie zmienionych lub po prostu ulepszonych wersjach. Deweloperzy oferują płynne 60 klatek i lepsze doświadczenia audiowizualne. Jedną z gier, która miała dostać wsparcie 60 fps-ów jest Assassin's Creed Origins. Ubisoft poinformował o tym w grudniu zeszłego roku, a PlayStation Game Size twierdził ostatnio, że premiera tej aktualizacji zbliża się wielkimi krokami.

Reklama

Wygląda na to, że znany profil na Twitterze przeszukujący bazę PlayStation Network pozostaje niezawodny. Niedługo po tych doniesieniach na oficjalnym profilu Assassin’s Creed pojawił się bowiem powyższy tweet.

Treść posta jasno daje do zrozumienia, że "jest to już koniec oczekiwania", a dołączone do niego zdjęcie protagonisty Assassin’s Creed Origins nie pozostawia żadnych złudzeń. Jeżeli czekaliście na nadrobienie tego tytułu, niedługo będzie do tego bardzo dobra okazja.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy