​Amazon zaczyna pracę nad kolejną grą. Co przygotowują deweloperzy?

Amazon Games szuka starszego projektanta systemów gier do swojego nowo założonego zespołu deweloperskiego w Irvine w Kalifornii. Gigant najprawdopodobniej już niebawem zacznie pracę nad kolejnym swoim dziełem. Co powstanie?

Jak już wielokrotnie zdążyliście się przekonać, dociekliwym internautom nie umknie żaden szczegół. Tym razem jedna z ofert pracy mówi o tym, że Amazon szuka eksperta w swoim fachu - projektanta systemów gier. Osoba pełniącą to stanowisko byłaby odpowiedzialna za takie rzeczy jak: progresja, system społecznościmodel mikropłatności.

Amazon Games tworzy grę MMO z wykorzystaniem silnika Unreal

Jak możemy wyczytać, Amazon Games wraz ze swoim kalifornijskim deweloperskim składem z Irvine zacznie nowy projekt, a będzie to gra MMO. Póki co, nie znamy zbyt wiele szczegółów, ale wiemy, że nadchodzące dzieło budowane będzie na silniku Unreal Engine.

Reklama

Społeczność graczy spekuluje, że nadchodzący tytuł może być podobny do Diablo czy Path of Exile i swoją mechaniką przypominać  wspomniane dzieła. Informacje o nowym projekcie od Amazon Games to nie jest raczej dobra informacja dla graczy Lost ArkNew World.

Najwyraźniej gigant chce wprowadzić na rynek gier jeszcze więcej zamieszania, ale wszyscy doskonale pamiętamy jak z głośną premierą mieliśmy do czynienia w przypadku debiutu New World’a. W jakiej fazie i z jakim poziomem popularności mamy teraz do czynienia jeśli chodzi o ten MMO - wspominać chyba nie trzeba.

Lost Ark również zmaga się z wieloma bolączkami, a "nadmuchana popularność" tej gry w dużej mierze wynika z botów, które licznie zalewają serwery. Oby Amazon powrócił jednak do naprawy swoich poprzednich projektów przed przystąpieniem do realizacji kolejnych.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: New World | Amazon Games | Lost Ark
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy