​Diablo Immortal. Nawet 2,5 mln zł za maksymalne ulepszenie swojego bohatera?

Powoli mija miesiąc od głośnej premiery Diablo Immortal. Z czasem do społeczności graczy i fanów uniwersum Diablo dociera coraz więcej faktów. Oczywiście najczęściej poruszanym tematem są mikropłatności.

Kilka tygodni temu powoływaliśmy się na grupę YouTuberów z kanału "Bellular News", którzy sporządzili skrupulatne wyliczenia dotyczące tego, ile należy wydać realnej gotówki, by maksymalnie ulepszyć swoją grywalną postać. Te opiewały na zawrotną wartość 110 tys. dolarów.

Wraz z upływającym czasem od premiera Diablo Immortal gracze zdążyli jednak poznać kolejne techniki i ukryte mechaniki zaimplementowane w grze. Okazuje się, że wspomniana zabaw maksymalnego ulepszenia bohatera może być znacznie, znacznie kosztowniejsza...

Reklama

Kolejna teoria głosi, że gracz, który chce to uczynić, musi liczyć się z kosztem rzędu od 500 do 600 tys. dolarów, co w przeliczeniu na rodzimą walutę wyniesie nawet 2,5 mln złotych.

Wszystko oczywiście opiera się na specjalnych klejnotach i ich dosyć zawiłej mechanice.

Gracze niewydający realnej gotówki w formie mikropłatności mają maleńkie szanse na zdobycie 3, 4, 5-gwiazdkowych gemów. Do tej pory twierdzono, że maksymalizacja postaci stanowi w sumie 6 5-gwiazdkowych klejnotów. Uwzględniając jednak proces zwany "Awakening", miejsc na klejnoty może zrobić się nawet 36... a i te przekształcić możemy do rangi 10.

Pewne jest jednak to, że nie da się dokładnie wyliczyć, ile tak naprawdę gotówki musimy poświęcić, by ulepszyć postać w sposób maksymalny. Zależy to od kilku istotnych czynników, w tym m.in. od zwykłego szczęścia. Najświeższe teorie jednoznacznie wskazują jednak, że spokojnie można przyjąć przeciętny zakres od 400 do 500 tys. dolarów za dokonanie... praktycznie niemożliwego.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Blizzard Entertainment | Diablo Immortal
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy