Reklama

Amazon domyka zakup Twitcha

Stało się! Transakcja została zakończona, domknięto wszystkie formalności i oficjalnie Twitch został kupiony przez Amazon za kwotę 970 milionów dolarów.

Co to oznacza dla jego użytkowników? Jak twierdzi Emmett Shear - CEO portalu, streamerzy nie mają się czego obawiać bo przedsięwzięcie niesie ze sobą same plusy.

"Wybraliśmy Amazon bo wierzą oni w naszą społeczność, podzielają nasze wartości i długoterminową wizję rozwijania naszego portalu oraz chcą pomóc nam rozwijać się jeszcze szybciej" - pisze Shear w oświadczeniu skierowanym do społeczności swojej strony.

"Wszystko zostanie po staremu: nasze biura, nasi pracownicy, nasza marka i najważniejsze: nasza niezależność. Ale ze wsparciem Amazonu mamy środki by tworzyć jeszcze lepszego Twitcha" - dodaje Shear.

Reklama

Można powiedzieć, że to prztyczek w nos Google, które złożyło bardzo podobno ofertę, a jednak zostało odrzucone. Czy Twitch zacznie się zmieniać? Pewnie tak. Na lepsze czy na gorsze? Nie wiadomo. Jednak z całą pewnością pojawi się na nim więcej reklam Amazonu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy