Aktor znany z serialu "Szogun" może zagrać w ekranizacji gry Ghost of Tsushima

W sieci pojawiły się plotki, że Hiroyuki Sanada, gwiazda serialu "Szogun", dostępnego na platformie Disney+, może dostać rolę w filmowej adaptacji gry Ghost of Tsushima. Chociaż to tylko spekulacje, wydaje się, że mają mocne podstawy. Gracze powinni być zachwyceni. Szczególnie ci, którzy zachwycili się i grą, i serialem Disneya.

  • Hiroyuki Sanada z "Szoguna" (i wielu innych znanych produkcji filmowych i serialowych) może zagrać w filmie "Ghost of Tsushima".
  • Film reżyseruje Chad Stahelski, twórca "Johna Wicka 4".
  • Wszystkie dialogi w filmie będą w języku japońskim, a obsada będzie się składać głównie z japońskich aktorów.

Według informacji od branżowego insidera DanielaRPK, aktor Hiroyuki Sanada, którego oglądaliśmy ostatnio w serialu "Szogun" emitowanym na platformie Disney+, prowadzi rozmowy z Sony na temat udziału w filmowej adaptacji gry Ghost of Tsushima. Chociaż to tylko plotki, wygląda na to, że mają solidne podstawy. Sanada jest cenionym aktorem, który występował nie tylko w "Szogunie", ale także w wielu innych popularnych produkcjach, takich jak "Zagubieni", "Westworld", "Ostatni samuraj", "Avengers: Koniec gry", "John Wick 4" i "Samuraj zmierzchu".

Reklama

Sony od pewnego czasu intensywnie pracuje nad filmowymi i telewizyjnymi adaptacjami swoich growych przebojów. Po sukcesach filmów na podstawie gier Uncharted i Gran Turismo przyszła pora na Ghost of Tsushima. Pierwsze zapowiedzi dotyczące ekranizacji przeboju z PlayStation pojawiły się w 2021 roku, kiedy to ogłoszono, że film będzie reżyserowany przez Chada Stahelskiego, znanego z serii "John Wick". Od tamtej pory PlayStation nie udzieliło zbyt wielu informacji na temat postępów prac nad filmem, ale niedawne plotki mogą sugerować, że projekt zmierza w dobrym kierunku.

Z wypowiedzi sprzed jakiegoś czasu wiadomo, że Stahelski darzy szacunkiem materiał źródłowy i chce, by film "Ghost of Tsushima" w wielu aspektach nawiązywał do oryginału. Jego obsada ma się składać głównie z japońskich aktorów, a wszystkie dialogi będą prowadzone w języku japońskim z napisami. Taki zabieg ma zwiększyć autentyczność filmu i oddać klimat gry.

Hiroyuki Sanada, który w "Szogunie" grał Lorda Yoshii Toranagę, idealnie pasowałby do takiego projektu. W serialu, pomimo niewielu kwestii mówionych po angielsku, Sanada świetnie oddał ducha swojej postaci. To pozwala sądzić, że sprawdziłby się także w filmowym "Ghost of Tsushima". Potencjalnie mógłby zagrać Lorda Shimurę lub Kazumasę Sakaia. Gdyby tak się stało, gracze prawdopodobnie byliby wniebowzięci.

Ghost of Tsushima to jeden z największych przebojów Sony w ostatnich latach. Gra sprzedała się w liczbie blisko 10 milionów egzemplarzy, co - jak na tymczasowy exclusive na PlayStation 4 i PlayStation 5 - stanowi doskonały wynik. Piszemy tymczasowy, ponieważ po czasie tytuł doczekał się konwersji na pecety. Ghost of Tsushima na PS4 trafił w 2020 roku, a wydanie na pecety ukazało się 16 maja bieżącego roku.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ghost of Tsuhima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy