Reklama

2020 Game – przeżyj okropny zeszły rok jeszcze raz

Nie da się ukryć, że zeszły rok nie należał do udanych. Nie można go jednak nazwać nudnym – był tak pełny wydarzeń, że materiału starczyło nawet na całą grę. 2020 Game side-scroller, który pozwala jeszcze raz przeżyć wszystkie najważniejsze i najciekawsze wydarzenia ostatnich 12 miesięcy, całkowicie za darmo.

2020 Game to gra relatywnie krótka - można ją ukończyć w około 10 minut. Dostępna jest całkowicie za darmo na stronie https://2020game.io/ i powinna bez problemu zadziałać we wszystkich popularnych przeglądarkach internetowych (Firefoxie, Chrome czy Operze).

Gameplay jest oczywiście bardzo prosty, ale daje dużo prawdy, a twórcy nie można odmówić poczucia humoru. Gra została stworzona przez jedną osobę - Maxa Garkavyy’ego. Zdecydował się on na pixelartową grafikę, która jest naprawdę świetnie przygotowana i cieszy oko.

5G, TikTok, wybory w USA - przeżyj to jeszcze raz

W tej zaledwie 10-minutowej przygodzie twórca zdołał zmieścić naprawę wiele. Znajdziemy tutaj smaczki mniej lub bardziej bezpośrednio nawiązujące do praktycznie wszystkich najważniejszych wydarzeń zeszłego roku. Nie mogło zabraknąć różnych aspektów związanych z pandemią koronawirusa, a więc m.in. kwarantanny czy wzrastającej popularności Zooma.

Reklama

2020 Game skupia się częściowo na wydarzeniach z USA, ale takie motywy, jak wybory czy protesty związane ze śmiercią George’a Floyda, z pewnością nie będą obce również dla większości polskich graczy. Graliście już w 2020 Game? Jakie są Wasze wrażenia i co jeszcze byście do tej gry dodali? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Dowiedz się więcej na temat: 2020 Game

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje