Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Zalman Eclipse ZM-GM3 - sensowna myszka za sensowne pieniądze

Dzisiaj przyglądamy się jednemu z ostatnich produktów firmy Zalman - myszce Eclipse ZM-GM3, która kosztuje w tym momencie nieco więcej jak 80 zł.

Czasami wystarczy jeden element nie tak i testowany produkt, choć w gruncie rzeczy niezły, zapisuje się w pamięci negatywnie.

Reklama

W przypadku zgrabnego, wyposażonego w dobry sensor Avago A9800 czarnego Zalmana Eclipse to jego ścianki boczne - proste, twarde i plastikowe, co sprawia, że koreańskiego gryzonia trzyma się jak spory peerelowski klocek.

Przy pierwszym kontakcie jeszcze tego nie czuć, ale po jakimś czasie mój kciuk i mały palec miały dość, domagając się czegoś wyprofilowanego i bardziej miękkiego.

Innym mankamentem myszy są jedynie dwa - za to spore - ślizgacze na podwoziu, przez co urządzenie prowadzi się mniej płynnie po niepłaskich powierzchniach (czyli np. podkładkach z grubego materiału).

Ładny design, ciekawe umieszczenie magazynka na ciężarki, sympatyczna matowa czerń, zmiana czułości w locie oraz opcja przypisania dowolnych funkcji i makr do przycisków i rolki - Eclipse ma w zasadzie wszystko, czego można
chcieć od gamingowej myszy. Jest nawet tak lekka, jak lubię, a podświetlenie (którego tu brak) i tak zawsze traktowałem jako bonus. Tylko, cholera, ten plastik... Ale jeśli wam to nie przeszkadza - warto kupić.

Dowiedz się więcej na temat: Zalman

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje