Nintendo Switch wreszcie dostał funkcję tworzenia folderów

​Po latach od premiery na Nintendo Switch trafiła opcja, której gracze domagali się od dłuższego czasu. Razem z ostatnią aktualizacją 14.0.0 wprowadzono możliwość tworzenia folderów mieszczących do 200 różnych tytułów.

Interfejs Nintendo Switch nigdy nie należał do najlepszych. Większych problemów nie było jedynie na początku, kiedy wszyscy narzekali, że na nowej konsoli przenośnej nie ma żadnych gier. Większość szczęśliwych posiadaczy handhelda grała wtedy w Zeldę lub Mario Karta i uważnie obserwowała różny gry indie, które powoli trafiały na konsolę.

Reklama

Od tego czasu minęły jednak lata, starsze gry robią się tańsze, a nowe tytuły wychodzą niemalże każdego dnia. Niektórzy używają Nintendo Switcha nie tylko do ogrywania ekskluzywnych produkcji, ale również wielu tytułów imprezowych, kooperacji czy drobnych indyków, które doskonale sprawdzają się na mniejszym ekranie. Tego typu gracze mogą mieć setki różnych gier na swojej konsoli. Odnalezienie konkretnego tytułu w pamięci Switcha zajmuje wieki.

Na ratunek przychodzi aktualizacja 14.0.0, która przynosi rozwiązanie sugerowane przez graczy od lat. Switch dostał możliwość tworzenia folderów. Można stworzyć do 100 różnych grup i każda z nich może zawierać aż 200 tytułów, rozwiązując tym samym większość problemów z interfejsem Nintendo Switcha.

Na liście wszystkich tytułów wystarczy wybrać opcję grup i rozpocząć sortowanie. Możemy w ten sposób przydzielić każdy tytuł do konkretnej grupy. W tej kwestii wszystko zależy oczywiście od waszych preferencji. Możecie podzielić gry na gatunki, najczęściej ogrywane produkcje albo na bieżąco wrzucać do jednej grupy tytuły, które aktualnie przechodzicie.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Nintendo Switch
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy