Nintendo Switch – szczegóły aktualizacji 14.1.0

​Popularna przenośna konsola Nintendo Switch dostaje ostatnio sporo znaczących aktualizacji. Niedługo po wprowadzeniu folderów, zmiany długo wyczekiwanej przez fanów, światło dzienne ujrzał patch 14.1.0.

O Nintendo Switchu mówiło się ostatnio nieco głośniej przede wszystkim ze względu na zbliżającą się premierę Kirby and the Forgotten Land. Każdy debiut ekskluzywnej dla japońskiego giganta gry to doskonały moment, żeby przekonać sceptyków do zakupu handhelda. Biblioteka ekskluzywnych produkcji zwiększa się z roku na rok i kiedy wreszcie doczekamy się premiery Breath of the Wild 2, nikt już nie będzie w stanie oprzeć się Switchowi.

Reklama

Konsola narobiła też drobne zamieszanie w mediach ze względu na aktualizację 14.0. Po pięciu latach od premiery Nintendo Swich wreszcie dostał foldery. Wyposażona w średnie UI konsola doczekała się znaczącego usprawnienia. Każdy folder może pomieścić nawet 200 tytułów, więc gracze mają pełną dowolność w sortowaniu swojej biblioteki.

Teraz Nintendo Switch dostał aktualizację 14.1.0, która rozmiarem może nie przypominać swojego poprzednika, ale wciąż dodaje bardzo wygodną opcję dla oddanych fanów Nintendo. Nieodebrane Platinum Points za wykonane misje będą pojawiać się teraz na konsoli w formie powiadomień. Można je oczywiście również wyłączyć, jeżeli punkty zupełnie was nie interesują.

Punkty Platinum to wyjątkowo przydatna, ale również bardzo mało intuicyjna część programu My Nintendo. W zamian za wykonywane w ramach programu zadania dostajemy punkty, które można potem wymieniać na różne nagrody. Zazwyczaj są to cyfrowe drobnostki, ale ostatnio Nintendo oferowało drobne fizyczne gadżety w zamian za punkty Platinum.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Nintendo Switch
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy