Reklama

The Legend of Zelda: Breath of the Wild 2 już jesienią 2022 roku?

​Według najnowszych plotek Breath of The Wild zawita na Nintendo Switch już jesienią 2022 roku.

Breath of the Wild 2 jest bez wątpienia jedną z najbardziej wyczekiwanych gier ostatnich lat. Po przeogromnym sukcesie pierwszej części fani na całym świecie czekają na jakiekolwiek wieści dotyczące kontynuacji tej wspaniałej przygody. Nintendo, jak to Nintendo, wszystkie karty trzyma zakryte i skutecznie broni tytuł przed jakimikolwiek przeciekami. Do tej pory otrzymaliśmy raptem kilka zwiastunów, które dają bardzo mgliste pojęcie na temat tego, jak będą wyglądać najnowsze przygody sympatycznego Linka.

Wszystko, co do tej pory wiadomo, to czyste spekulacje, opracowane na podstawie krótkich trailerów udostępnionych przez japońską korporację. Trudno przewidzieć tło fabularne oraz to, w jaką stronę gra zostanie rozwinięta. Trzeba pamiętać, że pierwsza odsłona była olbrzymim eksperymentem i mimo bardzo rozwiniętych mechanik rządzących światem, w wielu aspektach wydawała się pewnego rodzaju testem. Teraz, gdy twórcy mają już silnik, tworzą grę tylko na Switcha i mieli dobre kilka lat na opracowanie fabuły, zadań, powinniśmy spodziewać się mega hitu.

Reklama

Breath of The Wild 2 - czy na pewno tylko plotka?

Ostatnia plotka sugeruje, że przekonamy się o tym już w listopadzie 2022. Pogłoska pochodzi o szefa IGN, Peera Shneidera, który w podcaście wyjawił, że mimo iż Breath of The Wild 2 nie pojawiło się na Game Awards 2021, to jest na dobrej drodze do wydania w 2022 roku. Według Shneidera przedstawiciele Nintendo, którzy byli na pokazie, zapewniali, że brak obecności tytułu na tak dużej imprezie nie oznacza żadnych kłopotów. Peera jasno też wskazał, iż gracze powinni spodziewać się tytułu w listopadzie.

Takie okienko wydawnicze dla Breath of the Wild 2 wydaje się bardzo prawdopodobne. Nintendo ma olbrzymi portfel dobrych gier na 2022 rok. Nie byłoby zaskoczeniem, gdyby firma chciała angażować graczy przez cały rok. Oczekiwanie na pewno umili masa innych dobrych tytułów, które będą miały swoje premiery w przyszłym roku.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje