Wiedźmin: Ścieżka Przeznaczenia - ostatnia szansa na ekskluzywną zawartość

Duży sukces społeczności fanów Wiedźmina - sfinansowali powstanie kolejnej gry w ich ukochanym uniwersum.

Marka "Wiedźmin" wciąż budzi ogromne zainteresowanie. 7 listopada 2023 z wielkim sukcesem zakończyła się kampania crowdfundingowa gry planszowej Wiedźmin: Ścieżka Przeznaczenia od studia Go On Board i CD Projekt RED. Mimo, że kampania została zamknięta, to powróciła możliwość zamówienia gry wraz z dodatkami. Przedsprzedaż potrwa do końca pierwszego kwartału 2024 roku, co oznacza, że nadal można zdobyć wszystkie ufundowane dodatki wraz z ekskluzywną zawartością.

Wiedźmin: Ścieżka Przeznaczenia to najnowsza gra karciana osadzona w uniwersum Wiedźmina, w której gracze wcielają się w postaci znane z najbardziej kultowych historii Geralta z Rivii. Kampanię wsparło 29 739 osób, łącznie wpłacając imponującą kwotę 4 416 653,66 USD. Takie ogromne zaangażowanie od społeczności graczy pozwoliło studiu Go On Board znacznie rozszerzyć zawartość gry.

Reklama

Ekskluzywna zawartość

Co dokładnie wchodzi w skład ekskluzywnej zawartości, która nie trafi do sprzedaży sklepowej?

 • Dwie grywalne postacie - Geralt na Płotce oraz wiedźmin Letho. Mają oni swoje własne planszetki z unikalnymi umiejętnościami.
 • Statek Dzikiego Gonu Naglfar - dzięki jego pomocy odparcie generałów Dzikiego Gonu będzie prawdziwym wyzwaniem.
 • Karty Złoczyńców - odzwierciedlają działania, przeszkadzając w rozgrywce gracza. Pan Lusterko, Vilgefortz, Leo Bonhart - każdy z nich stanowi osobne wyzwanie.
 • Karta towarzysza "Feldmarszałek Duda" - w przeciwieństwie do Kart Złoczyńców ma pomóc graczom w ich przygodach dając możliwość powtarzania efektów kart innych graczy.
 • Metalowa moneta do Opowiadania Ziarno Prawdy - jeden z sekretów posiadłości Nivellena. Estetyczny i wytrzymały zamiennik kartonowego żetonu.
 • Miejsce Mocy - figurka dodatkowego Punktu Doświadczenia - podbijająca wizualne aspekty gry.

Nowości

Po zakończeniu kampanii crowdfundingowej, jej twórcy, udostępnili możliwość zakupu nowych produktów. Wśród nowości znaleźć można:

 • Figurki towarzyszy - Zoltan, Milva, Keira, Vernon Roche, Shani, Lambert oraz Eskel. Przyjaciele Geralta, którzy dodadzą immersji do rozgrywek.
 • Cieniowane figurki - warstwa farby nakładana na figurki, która wnika w zagłębienia, podkreślając detale i dodając figurkom głębi.
 • Koszulki na karty - chroniące je podczas intensywnych rozgrywek.
 • Akrylowe tokeny - trwalsze i cieszące oko zamienniki kartonowych wersji.
 • Artbook - zawiera starannie wyselekcjonowane grafiki z gry planszowej wraz z prezentacją procesu tworzenia niektórych z nich.

Oraz to, o co wielu wspierających prosiło, czyli poprzednią grę studia Go On Board, Wiedźmin: Stary Świat, wraz z dodatkami.

Wiedźmin: Stary Świat

Gra Wiedźmin: Stary Świat trafiła w połowie 2023 na półki sklepowe, obecnie jest wyczekiwany dodruk, a dwa ostatnie dodatki będą miały premierę w tym roku. Dla tych, którzy nie mogą się już doczekać jest szansa zdobyć grę podstawową w angielskiej wersji językowej na stronie projektu Wiedźmin: Ścieżka Przeznaczenia. Do kupienia są również dostępne takie dodatki jak: Na tropie potworów, Dziki Gon oraz Zestaw przygód.

Stretch Pay i zestawy do kupienia

Przy realizacji zamówienia możliwe są płatności Stretch Pay. Koszt jest rozłożony na pięć nieoprocentowanych rat. To daje możliwość kupienia Wiedźmina: Ścieżka Przeznaczenia już od 46 złotych miesięcznie.

Na stronie projektu są do wyboru zestawy gry z dodatkami i akcesoriami, mnogość opcji pozwala na spersonalizowany zakup pod swoje potrzeby i zainteresowania. Przykładowo: jeśli chcielibyście zakupić wszystkie możliwe produkty związane z grą Wiedźmin: Ścieżka Przeznaczenia to można to zrobić wybierając pakiet "I want it all!".  Każdy zestaw można zamówić z wykorzystaniem opcji Stretch Pay.

W tej chwili, łącznie ze wspierającymi dołączającymi po kampanii, gra uzbierała ponad 6,4 mln USD, wpłaconych przez 30 858 wspierających.

INTERIA/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Wiedźmin | CD Projekt RED
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy