Reklama

Zobaczcie nowy trailer Assassin's Creed Valhalla z rozgrywki na Xbox Series X

​Chociaż należy od razu uczciwie zauważyć, że w materiale od Ubisoftu więcej było zwiastunów niż gameplayu.

Nie da się ukryć, że wczorajsza konferencja Xbox 20/20, podczas której Microsoft prezentował produkcje od zewnętrznych deweloperów zmierzające na Xbox Series X, była nieco rozczarowująca i miała dosłownie kilka lepszych punktów (choćby Medium od polskiego Blobber Team, o którym już pisaliśmy).

Gigant z Redmond chyba zdawał sobie z tego sprawę, dlatego na koniec zostawił największy hit, a mianowicie zapowiedziane dosłownie kilka dni temu Assassin's Creed Valhalla.

Fani serii z niecierpliwością na to czekali, bo mieliśmy zobaczyć materiały z rozgrywki i przekonać się, jak gry naprawdę będą wyglądały na nowej generacji. A przynajmniej tak twierdził Ubisoft przed prezentacją, bo szybko okazało się, że dostaliśmy co najwyżej teaser gameplayu, co przed pokazem postanowił wyjaśnić dyrektor kreatywny gry, Ashraf Ismail, studząc nieco oczekiwania.

Reklama

I słusznie, bo materiał z rozgrywki jest naprawdę krótki i trudno na jego podstawie cokolwiek wywnioskować - pozostaje tylko mieć nadzieję, że Ubisoft dobrze wykorzystał rok przerwy od poprzedniej części i możliwości nowego Xboxa, choćby w zakresie szybkiego dysku SSD.

Tak czy inaczej, klimat nowego Assassin's Creed zapowiada się wybornie, a informacje, że nie będzie to najdłuższa czy największa gra serii, sugerują, że nie będzie na siłę przedłużana i zapewni naprawdę intensywne doświadczenia.

Wygląda jednak na to, że to nie wystarczy fanom rozczarowanym tym pokazem, bo ci postanowili masowo wyrazić swoje niezadowolenie pod filmem na kanale Ubisoft North America, który zanotował dużo więcej łapek w dół niż w górę, odpowiednio 33 tysiące do 20 tysięcy.

Nie wygląda to dobrze, dlatego Ashraf Ismail postanowił nieco ugłaskać swoich fanów na Twitterze: - Witajcie wszyscy. Mieliście pełne prawo oczekiwać dziś więcej. Przed nami długa kampania marketingowa, podczas której zobaczycie więcej materiałów z gameplayu i dowiecie się więcej o samej grze. Dziękujemy za wasze podekscytowanie i pasję. Bądźcie dla nas wyrozumiali. Będzie warto!

Daniel Górecki - ITHardware.pl

Dowiedz się więcej na temat: Assassin's Creed Valhalla

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje