Zobaczcie niezwykle emocjonującą potyczkę Batmana z Supermanem!

Superman i Batman to postacie, które od dziesiątek lat znane są ludziom z całego świata. Superbohaterowie w najnowszym nieoficjalnym zwiastunie od TeaserPlay stoczyli ze sobą pojedynek na szczycie dachu.

Superman i Batman są wielkimi legendami

Superman jest także bez wątpienia jednym z najbardziej znanych superbohaterów w historii popkultury. Po raz pierwszy postać stworzona przez DC Comics pojawiła się jeszcze przed wybuchem II wojny światowej - w 1938 roku. Komiks pod tytułem "Action Comics vol. 1 #1" był pierwszym dziełem, w którym świat poznał Supermana.

Co ciekawe, już w latach 50. pojawiła się w kinach pierwsza ekranizacja tego bohatera. Od tego czasu regularnie produkowane są filmy na ten temat. Powstało także wiele gier wideo, w których główną postacią fabularną był Superman. Pierwsza z nich pojawiła się na rynku w 2002 roku.

Reklama

Batman natomiast nie miał większego szczęścia do wirtualnych przygód ze swoim udziałem w roli głównej i dopiero tę sytuację odmieniła powstała ponad 12 lat temu seria "Batman: Arkham" od studia Rocksteady Studios, prezentująca nie tylko interesującą kampanię fabularną, ale także dobre podejście do systemu walk, które były niezwykle efektowne i godne superbohatera.

Od siedmiu lat, czyli premiery części "Batman: Arkham Knight", fani marki czekają na zapowiedź nowego epizodu. Teraz doczekali się nowego traileru od TeaserPlay Studio, który łączy dwóch opisanych przez nas bohaterów. Toczą oni ze sobą pojedynek na szczycie dachu.

Taki pojedynek Batmana z Supermanem przeszedłby do historii

TeaserPlay jak zwykle przygotowało swój nieoficjalny zwiastun w oparciu o innowacyjny silnik graficzny Unreal Engine 5 od Epic Games. Studio stworzyło nieco ponad minutowy materiał. Potyczka dwóch legendarnych superbohaterów odbywa się o zmierzchu. Na szczycie jednego z dachów wielkomiejskiej aglomeracji stanęli naprzeciw siebie Batman oraz Superman.

Nie będziemy zdradzać przebiegu i ostatecznego wyniku tego pojedynku, ale trzeba przyznać, że trailer jest zrobiony z największą starannością. Twórcy świetnie dopasowali otoczenie, a oświetlenie jest najwyższej klasy. TeaserPlay po raz kolejny udowodnił, że zatrudnia bardzo kreatywnych i uzdolnionych pracowników, którzy tworzą filmiki w najwyższej jakości.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Batman | Superman

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy