Reklama

Xbox One w zmodyfikowanej, ulepszonej wersji?

Na temat PlayStation 4,5 ostatnio pojawia się tak dużo plotek, że historia robi się coraz bardziej realna. Czy Microsoft ma ułożony plan działania w razie, gdyby Sony rzeczywiście uruchomiło sprzedaż nowej konsoli?

W internecie wrą spekulacje na temat PlayStation 4.5. Tymczasem Phil Spencer pociesza właścicieli Xboksa One, którzy boją się, że ich maszyna wkrótce stanie się przestarzała.

Phil Spencer podczas Microsoft's Build 2016 rozmawiał z prasą na wiele różnych tematów - jednym z nich było pytanie, czy szykują odpowiedź na nadchodzące "lepsze" PlayStation 4. Spencer odpowiedział: "Nie jestem fanem pomysłu na Xboksa Jeden i Pół. Jeśli będziemy iść naprzód, chcę, byśmy szli naprzód dużymi numerkami... Nasza konsola sprawuje się dobrze. Ma odpowiednie osiągi, jest zrobiona solidnie, jej serwery działają poprawnie. Jeśli będziemy chcieli ruszyć z czymś do przodu, chcę, tak jak powiedziałem, by dla ludzi była to poważna zmiana - ulepszenie z prawdziwego zdarzenia".

Reklama

Przypomnijmy, że istnienie PS4.5 (czy, jak wolą niektórzy, PS4K) zostało potwierdzone już przez kilka niezależnych od siebie źródeł.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama