Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Wystartowały zapisy do testów bijatyki Injustice 2

​Twórcy powstającej bijatyki Injustice 2 ogłosili, że zamierzają przeprowadzić testy produkcji. Na razie uruchomili stosowne zapisy.

Przedstawiciele odpowiedzialnego za projekt studia NetherRealm nie podali szczegółów na temat planowanej bety. W zasadzie wiadomo jedynie tylko tyle, że mają zostać przeprowadzone na obu platformach docelowych gry, a więc konsolach Xbox One oraz PlayStation 4.

Reklama

Aby wziąć udział w testach, należy zarejestrować się na oficjalnej stronie internetowej produkcji, którą znaleźć można pod TYM adresem. Później trzeba liczyć na łut szczęścia, ponieważ z nadesłanych zgłoszeń twórcy wybiorą osoby, które otrzymają dostęp do wczesnej wersji bijatyki.

Tajemnicą jest na razie zawartość, która znajdzie się w przygotowywanej becie. Nie wiadomo też, kiedy dokładnie będzie można sprawdzić tytuł z herosami oraz złoczyńcami znanymi z komiksów wydawnictwa DC.

Niewykluczone jednak, że o szczegółach usłyszymy stosunkowo niedługo, biorąc pod uwagę, że do premiery Injustice 2 pozostało tylko kilka miesięcy. Jak niedawno poinformowali twórcy, w Europie (a więc także w Polsce) produkcja ukaże się 19 maja.

Dowiedz się więcej na temat: Injustice 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje