Wyciekła potencjalna data premiery Dead Island 2

​Ledwo dowiedzieliśmy się, że Dead Island 2 faktycznie powstaje, a teraz zaczyna się już mówić o nadchodzącej premierze. Sequel znanej gry w świecie pełnym zombie może zadebiutować już w lutym.

Dead Island 2 to jedna z gier, która w procesie produkcji przeszła bardzo wiele. Oryginalnie zapowiedziano ją podczas E3 2014, osiem lat temu. Nie wiemy, jak dokładnie wyglądały prace nad tym tytułem i czy trwały one przez cały ten czas, ale według ostatnich doniesień gra cały czas powstaje i ma niedługo trafić do sprzedaży.

Najnowszy przeciek pochodzi od Wario64, który odnotował stronę Amazonu poświęconą w pełni Dead Island 2. Znajduje się tam kilka opublikowanych wcześniej grafik, listę platform, na których pojawi się gra oraz szczegółowych opis produkcji. Przy wszystkich tych informacjach widnieje data premiery - 3 lutego 2023.

Reklama

Tego typu informacje trzeba oczywiście traktować z przymrużeniem oka. Amazon właśnie teraz zdecydował się na odświeżenie szczegółów na temat Dead Island 2 i stworzenie nowej strony poświęconej tej produkcji. Sama data premiery może jednak okazać się wyłącznie placeholderem podanym na potrzeby rozpoczęcia preorderów.

Decyzja Amazonu zdaje się jeszcze mocniej utwierdzać nas w przekonaniu, że Dead Island 2 faktycznie powstaje i może pojawić się wcześniej, niż tego oczekiwaliśmy.

Według opisu gra zadebiutuje na konsolach starej i nowej generacji, a jej miejscem akcji jest Los Angeles, zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami. Miejmy nadzieję, że wszystkie te przecieki i niepotwierdzone informacje krążące po sieci zmotywują deweloperów do zaadresowania tego tematu i wyznaczenia konkretnej daty premiery.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dead Island 2 | Amazon
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy