​Tak będzie wyglądała serialowa Krypta inspirowana Falloutem

Aktualnie trwają pracę nad kilkoma serialowymi oraz filmowymi adaptacjami gier. Gracze mogą czekać m.in. na adaptacje The Last of Us, God of War czy Horizon: Zero Dawn. Amazon natomiast pracuje nad serialowym Falloutem.

Serial Fallout, opracowywany nakładem sił Amazona, jest prawdopodobnie jednym z najbardziej wyczekiwanych. Pierwsze informacje na jego temat pojawiły się w 2020 roku, za scenariusz i reżyserię odpowiadają ludzie znani między innymi z Westworld - Lisa Joy oraz Jonathan Nolan.

Niestety, jak do tej pory nie doczekaliśmy się ani oficjalnego zwiastuna, ani żadnego innego przecieku czy podglądu na to jak idą prace nad serialem. Nie oznacza to jednak, że nie ma na jego temat absolutnie żadnych informacji - właśnie w sieci pojawiły się rzekome zdjęcia z planu. Ich pojawienie się w internecie zbiega się z doniesieniami z początku roku, że zdjęcia ruszą latem. 

Reklama

Nowe kadry pozwalają mieć wgląd między innymi w to, jak wygląda słynna krypta, z której w obu klasycznych Falloutach wyruszamy na swoją przygodę życia. Oczywiście należy brać poprawkę na to, że zdjęcia są sfałszowane i żadna tego rodzaju sytuacja nie ma miejsca. Zanim jednak zaczniecie analizować każdy punkt umowy między barmanami a klientem, spójrzmy na efekt pracy ludzi od rekwizytów i scenografii.

Fani gier oczywiście nie kryją swojego podziwu - “Jasny gwint, to naprawdę wygląda dobrze! Wiem, że muszę wyruszyć w świat, ale z kryptami naprawdę odwalili kawał świetnej roboty.", “Wygląda tak samo jak w grach, to może być kawał naprawdę wciągającej gry".
Serial ma zadebiutować w Amazon Prime Video jeszcze w tym roku.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Fallout | Amazon Prime Video
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy