Dead Island 2: Plotki sugerują powrót gry

​Jeżeli brakuje wam ostatnio nowych gier o zombie, na horyzoncie może ponownie zawitać popularna niegdyś seria. Według najnowszych plotek jeszcze w tym roku zobaczymy nową zapowiedź Dead Island 2.

Sequel Dead Island zapowiedziano pierwszy raz w 2014 roku. Od tego czasu gra była przenoszona pomiędzy deweloperami i wydawcami, a z każdym kolejnym rokiem produkcji nadzieja na faktyczną premierę spadała. Aż wreszcie spadła do zera. Czasami pojawiały się jednak pytania o to, co stało się z sequelem i okazjonalne słyszeliśmy plotki o potencjalnym powrocie.

Teraz plotki pochodzą jednak od Toma Hendersona, jednego ze sprawdzonych insiderów, który przez ostatnie lata jest głównym źródłem tego typu informacji. Jego raport informuje o ponownej zapowiedzi Dead Island 2 w ostatnim kwartale tego roku. Źródło Hendersona nie podało konkretnej daty, ale zapowiedź podczas The Game Awards "miałaby dużo sensu".

Reklama

Co ciekawe, niedługo po opublikowanym raporcie do Hendersona zaczęły odzywać się osoby, które miały już przyjemność zagrać w Dead Island 2. Jedna z nich stwierdziła nawet, że jest to aktualnie jej najbardziej wyczekiwany tytuł. Gra jest podobno w dobrym stanie i sądząc po grywalnym buildzie, powstaje z powrotem od ładnych paru lat.

Niestety na razie nie wiemy zbyt wiele o samym gameplayu. Akcja ma dziać się w różnych lokacjach Kalifornii, w tym Hollywood i San Francisco. Twórcy chcą podobno zachować klimat pierwszej części Dead Island, ale tym razem bardziej skupić się na kooperacji i stworzyć nową grupę grywalnych bohaterów.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dead Island 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy