World of Warships: W grze pojawi się histoyrczny pancernik Winsconsin

Studio Wargaming, twórcy i wydawcy wieloosobowej gry morskiej World of Warships, przygotowuje się do budowy historycznego amerykańskiego pancernika Wisconsin w Stoczni. Wraz z nowym procesem budowy okrętu w grze pojawi się specjalna przepustka wydarzenia upamiętniająca japoński Złoty tydzień z dwiema 20-poziomowymi liniami progresji, a także wyczekiwany powrót Bitew asymetrycznych.

Wisconsin i West Virginia ’44 w Stoczni

Amerykański pancernik X poziomu - Wisconsin, dostępny w Stoczni, przewodzi kwietniowej aktualizacji. Wyposażony w dziewięć precyzyjnych dział 406 mm w trzech wieżach o niezwykłej sile rażenia. Jest idealnym okrętem do szybkiej rozgrywki dzięki wysokiej prędkości i dobremu maskowaniu. Aby zmniejszyć ryzyko uszkodzeń spowodowanych słabszym pancerzem, Wisconsin jest wyposażony w specjalne wytyczne bojowe, które skracają czas przygotowania materiałów eksploatacyjnych i przeładowania, a także czas przeładowania głównej baterii dział.

Aby odblokować Wisconsin, gracze muszą ukończyć 30 faz procesu budowy okrętu, z których 28 można ukończyć za pomocą misji bojowych dostępnych w Stoczni. Po drodze gracze zostaną również nagrodzeni innym amerykańskim pancernikiem, West Virginia 1944.

Reklama

Aby kontynuować wsparcie renowacji wieżyczki prawdziwego USS Wisconsin będącego muzeum okrętów marynarki wojennej w Norfolk w stanie Wirginia, w grze będzie można nabyć specjalne pakiety. 100% wpływów z ich sprzedaży zostanie przekazane Fundacji Nauticus, a World of Warships z dumą zasponsoruje również bilety wstępu dla wszystkich weteranów i członków służby odwiedzających Nauticus w kwietniu.

Ucztowanie japońskiego Złotego tygodnia

Aby uczcić nadchodzący w Japonii na początku maja Złoty tydzień, na wodach Warships zakotwicza zupełnie nowa przepustka wydarzenia, oferująca graczom nowe nagrody do odblokowania i wykorzystania. W ramach dwóch 20-poziomowych linii progresji kapitanowie mogą odkryć mnóstwo nagród, w tym tematyczne kontenery i żetony. 

W obu liniach progresji nagrody obejmują dwóch różnych dowódców, Andrei Teodorescu z Rumunii z sześcioma punktami umiejętności i Ashikaga Teru z Japonii, stały pakiet bonusowy dla okrętów VII poziomu oraz cztery różne kamuflaże. W ramach dodatkowych uroczystości gracze mogą zapoznać się z zupełnie nowym kamuflażem na czas trwania tej aktualizacji, który zawiera specjalną animację zniszczenia.

Bitwy asymetryczne wypływają z głębin

Fanów rozgrywki PvE ucieszy wiadomość o powrocie Bitw asymetrycznych, które teraz wprowadzają jeszcze bardziej intensywne starcia na morzu. Od 11 kwietnia do 16 maja gracze będą mogli powrócić do akcji i zmierzyć się z armadą 12 botów. Z tym samym zestawem zasad, co poprzednie wcielenie popularnego trybu, gracze będą mogli wybierać spośród okrętów poziomów VI-X dowolnego typu, zbierając floty składające się z pięciu jednostek, aby osiągnąć morską dominację.  

Kwietniowa aktualizacja kontynuuje również wczesny dostęp do krążowników Wspólnoty, zanim staną się one możliwe do zbadania w drzewku technologicznym w aktualizacji 13.4. Gracze mogą również wziąć udział w trzech nowych Potyczkach od 22 do 29 kwietnia, dostępnych w formacie dziewięć na dziewięć dla niszczycieli, krążowników i pancerników X poziomu.

INTERIA/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: World of Warships
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama