World of Warcraft: Wrath of the Litch King - jak zdobyć darmowego mounta?

​Blizzard znany jest z przeplatania kosmetycznych przedmiotów pomiędzy wszystkimi swoimi grami. Właśnie dzięki temu miłośnicy retaila wyczekujący Dragonflighta mogą zdobyć nowego mounta, grając w Wrath of the Litch King.

Długo wyczekiwane Wrath of the Litch King Classic

World of Warcraft ma przed sobą kilka bardzo ekscytujących miesięcy. Po tonie komentarzy o nużących Shadowlandsach i umierającym Classicu Blizzard powraca z przytupem i rozpoczyna grę na dwa fronty. Już 26 września ujrzy światło dzienne Wrath of the Litch King Classic, trzeci już dodatek stopniowo rozwijanego przez Activision Classica, a jeszcze w tym roku ma ukazać się nowa ekspansja do standardowej wersji World of Warcraft.

Reklama

Wotlk to dla weteranów MMORPG bardzo istotne wydarzenie. W oczach wielu graczy jest to najlepszych dodatek w historii gry i często początek ich przygody z tym gatunkiem.

Do gry będą prawdopodobnie wracać miliony ludzi. Jedni już teraz szykują się do dodatku podczas pre-patcha, a inny chcą w dniu premiery doświadczyć znów czasów swojego dzieciństwa.

Mount dla standardowego World of Warcraft

World of Warcraft podzielony jest teraz oczywiście na dwie części - retail i Classic. Obie wymagają posiadania miesięcznej subskrypcji, ale retail dodatkowo każe płacić graczom za nowe ekspansje, jeżeli nie chcą ominąć żadnego contentu. Mimo że 26 września cieszyć będą się głównie gracze retaila, dla nich Blizzard też przygotował drobną atrakcję.

Tą atrakcją jest mount Frostbrood Proto-Wyrm, którego można zdobyć za darmo, grając w Wrath of the Litch King Classic. Aby wejść w jego posiadanie, wystarczy stworzyć Death Knighta i przejść startową lokację. Death Knight jest klasą dosyć specyficzną, bowiem zaczyna grę na 55 poziomie. Ma dostęp do większej liczby umiejętności i zanim może dołączyć do pozostałych postaci World of Warcraft, musi wyrwać się z sideł Litch Kinga.

Po przejściu kilku początkowych scenariuszy wystarczy udać się do stolicy swojej frakcji i porozmawiać faction leaderem. Cały proces nie powinien zająć więcej niż dwie godziny.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: World of Warcraft | Blizzard Entertainment

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy