W World of Warcraft: Shadowlands można teraz zagrać za darmo

​Blizzard naszykował kuszącą ofertę dla graczy, którzy nie grali dawno w World of Warcraft i są zainteresowani powrotem. Shadowlands jest aktualnie dostępne za darmo.

World of Warcraft to legenda wśród gier MMORPG i jeden z powodów popularności Blizzarda w dzisiejszych czasach. Shadowlands, ostatnia ekspansja gry, która powoli zbliża się ku końcowi, miewała swoje problemy.

W końcu właśnie dzięki temu dodatkowi Final Fantasy XIV zaliczyło duży sukces i przez kilka miesięcy w zeszłym roku słuchaliśmy historii o graczach World of Warcraft przechodzących do konkurencyjnego MMORPG Square Enix.

Reklama

Problemem obu tych gier w zdobywaniu graczy był jednak często nie wypuszczany przez twórców content, tylko cena. W obu przypadkach trzeba bowiem najpierw kupić grę razem z jej dodatkami, a potem opłacać jeszcze miesięczny abonament, aby mieć dostęp do oficjalnego serwera. Dla osób, które grają na co dzień w Fortnite’a czy Warzone, gdzie płaci się głównie za skiny i Battle Passa, jest to wysoka bariera wejścia.

Blizzard postanowił ułatwić nieco życie swoim graczom i zachęcić ich do powrotu. Shadowlands jest aktualnie dostępne za darmo. Osoby, które skorzystają z nowej oferty dostaną podstawową wersję nowej ekspansji oraz level boost do 50 poziomu. Bez żadnych dodatkowych kosztów będziecie mogli stworzyć postać i przenieść ją prosto do momentu, w którym zaczyna się kampania Shadowlands.

Jest tylko jedno wymaganie, żeby skorzystać z tej oferty. Gracz musi mieć już założone konto World of Warcraft i posiadać co najmniej jedną poprzednią ekspansję. Blizzard postanowił zachęcić więc do powrotu graczy, którzy rozstali się z ich MMORPG jakiś czas temu, a nie zachęcić darmowym dodatkiem nowych graczy.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy