World of Warcraft: Dragonflight - Jak zdobyć darmowe przedmioty kosmetyczne z okazji premiery Diablo 4?

Debiut Diablo 4 zbliża się wielkimi krokami. Blizzard nie zapomniał na szczęście o fanach World of Warcraft: Dragonflight, którzy mogą od dzisiaj cieszyć się wydarzeniem Greedy Emissary.

Jak długo trwa Greedy Emissary w World of Warcraft: Dragonflight?

Nowe wydarzenie z okazji premiery Diablo 4 rozpoczęło się 25 maja 2023 roku i zakończy 14 czerwca. Przez cały ten czas gracze będą mogli zdobyć wszystkie kosmetyczne nagrody, które ma do zaoferowania Greedy Emissary.

Jak wziąć udział w wydarzeniu?

Zasady Greedy Emissary są bardzo proste. Co 30 minut w jednym miejscu na mapie Azeroth pojawi się złoty portal, z którego po pięciu minutach wyjdzie Goblin. Podobnie jak w Diablo, ma on na plecach worek pełen cennych przedmiotów i będzie uciekał od graczy, zadając przy okazji obrażenia.

Reklama

Zadaniem zebranych wokół portalu osób jest zabicie Goblina i zebranie z niego rzeczy. Nagrodą za jego pokonanie jest jeden z wielu przedmiotów kosmetycznych.

Wydarzenie Greedy Emissary dostępne jest wyłącznie w World of Warcraft: Dragonflight.

Gdzie szukać portali?

Portale z Goblinami będą pojawiać się w stolicach (Stormwind oraz Orgrimmar) i we wszystkich strefach Dragonflighta. Najłatwiej jest więc dołączyć do większej grupy, rozstawić się po całej mapie i wypatrywać żółtego portalu na swojej mapie.

Jakie nagrody oferuje Greedy Emissary?

Blizzard postawił tym razem głównie na RNG i wsypał po prostu do torby Goblina wiele różnych przedmiotów. Wśród nagród znajdziecie transmogi, zabawki, a nawet torbę z 36 dodatkowymi miejscami do ekwipunku.

Najcenniejszymi nagrodami, które prawdopodobnie trudniej będzie zdobyć, są Mount oraz Pet. Gracze mogą zdobyć Tyrael’s Chargera, wcześniej dostępnego podczas corocznej promocji Blizzarda, oraz Baa’lial Soulstone - peta, którego zdobycie zaowocuje zdobyciem osiągnięcia Little Lord of Lies.

Pełną listę nagród Greedy Emissary znajdziecie na Wowheadzie.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama