Wiele wskazuje, że Ghost Of Tsushima 2 powstaje

​Ghost of Tsushima była wspaniałym zakończeniem generacji PlayStation 4. Gra zdobyła uznanie krytyków, podbiła serca graczy i oczarowała piękną grafiką. Dla jednych odkrycie, dla innych Assassin’s Creed w Japonii. Tak czy inaczej, gra była wielkim sukcesem i wszystko wskazuje na to, że Sucker Punch pracuje nad sequelem.

W zassanie nie powinno to nikogo zdziwić, a Sony doskonale zdaje sobie sprawę, że to tytuł, na który czekają miliony fanów. Sukces pierwszej części jest w zasadzie gwarantem zwrotu inwestycji w część drugą. Biznesowo jest to więc w 100% bezpieczny projekt.

Ghost of Tsushima 2 murowanym hitem

Na razie Sucker Punch i Sony milczą w temacie sequela, świat gamingowy czeka na potwierdzenie przygód z 2020 roku, ale chyba możemy być pewni, że gra jest na horyzoncie. Dlaczego? Otóż pojawiła się nowa oferta pracy dla projektanta aktywności pobocznych, a szczegóły wydają się wskazywać na Ghost Of Tsushima.

Reklama

Sucker Punch poszukuje kandydata, który może "zapewnić ciekawe i różnorodne aktywności w grze w otwartym świecie, ze szczególnym naciskiem na walkę w zwarciu i skradanie się".

To jasno wskazuje, że Sucker Punch pracuje nad skradanką w otwartym świecie, gdzie walczymy wręcz. Czy studio decydowałoby się opracowywać nowe IP, mając w portfolio taką perełkę, jak GoT? Raczej wątpliwe.

Jin Sakai na pewno powróci, ale jeszcze nie wiemy kiedy. Na razie posiadacze PlayStation 5 mogą cieszyć się innymi, wielkimi tytułami, które nadchodzą. God of War Ragnarok, Spider-Man 2, czy Wolverine.

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy