Reklama

Wiedźmin 3: Krew i Wino - garść informacji

Ostatnio na łamach niemieckiego portalu GameStar opublikowany został wywiad z przedstawicielami studia CD Projekt RED, którzy opowiadali o dodatku Krew i wino oraz o przyszłości poprzednich odsłon Wiedźmina.

Istnieje szansa na Wiedźmina 3 w edycji Game of the Year. Jeden z użytkowników Reddita postanowił przetłumaczyć rozmowę na język angielski, wytłuszczając najważniejsze informacje zawarte w rozmowie.

Twórcy gry po raz kolejny podkreślają, że nowa mapa będzie porównywalna z obszarami Wysp Skellige, dzięki czemu możemy liczyć na wiele godzin eksploracji i walk z przeciwnikami. Potwierdzono również talię kart Skellige, zapowiedzianą kilka dni wcześniej na PAX East w Bostonie.

Producenci twierdzą również, że delikatnych modyfikacji doczeka się oprawa wizualna, która będzie prezentowała się lepiej niż w dniu premiery trzeciej części Wiedźmina. CD Projekt RED nadal nie jest w stanie zdradzić oficjalnej daty premiery dodatku, ale pewne jest, że trafi do sprzedaży przed tegorocznymi targami E3 - te rozpoczynają się 14 czerwca.

Reklama

Odpowiedź dotycząca przyszłości poprzednich odsłon może nie ucieszyć fanów serii. Producent nie planuje zremasterowanych wersji pierwszej i drugiej części Wiedźmina, co oznacza, że w oba tytuły nigdy nie zagramy na ósmej generacji konsol. Do sklepów nie trafi również zbiorcze wydanie całej trylogii, ponieważ zdaniem twórców byłoby to bezsensowne.

Zarówno "jedynka", jak i "dwójka" dostępne są już za tak małe pieniądze, że tworzenie kompletnej edycji mijałoby się z celem. CD Projekt RED nie wyklucza natomiast Wiedźmina 3 w wersji GOTY, składającej się ze wszystkich aktualnych patchów oraz rozszerzeń.

Autor: Łukasz Morawski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy