Wiedźmin 3: Dziki Gon z narzędziami dla modderów!

To może być prawdziwa rewolucja i ruch, który tchnie nowe życie w kultową grę CD Projekt RED. "Redzi" zapowiedzieli narzędzia modderskie, które pozwolą fanom tworzyć własne questy, postacie, przedmioty i wiele innych!

CD Projekt RED najwyraźniej podąża tą samą ścieżką, którą od lat wydeptuje Bethesda, wypuszczając narzędzia modderskie do takich gier, jak Fallout 4 czy The Elder Scrolls: Skyrim. Dzięki nim są one stale rozwijane nawet po wielu latach od premiery. To zasługa rzeszy modderów, którzy tworzą własne treści i ulepszenia do tych produkcji. Wkrótce tego samego możemy oczekiwać w kontekście Wiedźmina 3: Dzikiego Gonu.

Reklama

Jak można się dowiedzieć z karty produktu opublikowanej na platformie Steam, CD PROJEKT RED we współpracy z Yigsoft prezentuje The Witcher 3 REDkit, rewolucyjne narzędzie moddingowe, które otwiera przed graczami i twórcami zupełnie nowe możliwości personalizacji i rozwijania świata gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Dzięki zaawansowanym funkcjom i nieograniczonej elastyczności REDkit zachęca do tworzenia nowych zadań, postaci, animacji i wielu innych elementów, które pozwolą każdemu na stworzenie unikalnych doświadczeń w świecie Wiedźmina.

W dalszej części opisu "Redzi" piszą: "The Witcher 3 REDkit to coś więcej niż tylko narzędzie do tworzenia gier — to list miłosny do naszej społeczności! Dzięki The Witcher 3 REDkit możesz dzielić się swoimi pomysłami i inspirować innych, aby stworzyć unikalne doświadczenie gamingowe, które jest naprawdę twoje".

Na koniec zachęcają twórców do korzystania z narzędzi modderskich, pisząc: "Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć niesamowite rzeczy, które zrobisz z tym narzędziem, więc zbierzmy się razem i sprawmy, że The Witcher 3: Wild Hunt będzie jeszcze bardziej ekscytujący i przyjemny dla wszystkich!".

Kiedy dokładnie odbędzie się premiera The Witcher 3 REDkit, tego na razie nie wiadomo. W karcie produktu podano, że zaplanowano ją jeszcze na ten rok. Wiadomo, że narzędzia będą dostępne wyłącznie na PC.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Wiedźmin 3: Dziki Gon | CD Projekt RED
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy