Reklama

Wiecie, dlaczego DICE nie zrobiło jeszcze Battlefield: Bad Company 3?

Po dwóch świetnie przyjętych częściach Battlefield: Bad Company naturalne byłyby plany stworzenia kolejnej.

To jednak może nigdy się nie wydarzyć. Dlaczego? Bo DICE nie wie, dlaczego tak właściwie podobały wam się pierwsze dwie odsłony. W wywiadzie dla IGN twórcy przyznają: "Jest jedna rzecz, o którą ciągle siebie pytamy: 'co takiego podobało się ludziom w Bad Company'"?

"Niektórzy mówią, że sterowanie w multi było szybsze i bardziej bezpośrednie. Niektórym podobał się tryb singlowy, postaci i humor. Ludziom podobają się różne rzeczy" - kontynuują twórcy Battlefielda: Bad Company

"Myśl o powrocie do starej gry, którą pokochali gracze i zrobienia kolejnej części jest przerażająca, kiedy nikt tak naprawdę nie jest w stanie stwierdzić, co tak zachwyciło w niej fanów. Przywrócić te same postacie i zrobić z nich świetny single player, jasne, to rozumiem. Ale niektórzy ludzie mówią: multi w Bad Company 2 jest najlepszym multi, jakie zrobiliście" - dodają producenci z DICE.

Reklama

"Okej, dlaczego? Ciężko się ludziom określić, przez co i nam jest ciężko. Trudno byłoby zrobić stworzyć ponownie coś takiego. Czy możemy to zrobić? Jasne. Mamy teorie odnośnie multiplayera. (...) Musicie poczekać i się przekonać (czy BC3 powstanie). Bad Company to marka, którą bardzo cenimy" - twierdzą deweloperzy.

"Nigdy nie będzie martwa. Zawsze można ją ożywić, tak jak dowolny serial czy film. To tylko kwestia tego, czy ludzie jej chcą i czy jakiś zespół w naszym studio będzie bardzo chciał ją zbudować. Wtedy - jasne" - dodają przedstawiciele studia.

A wy chcielibyście powrotu Battlefield: Bad Company?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama