W tej produkcji Jim Carrey odwiedził Night City

Jim Carrey może być mniej znany młodszym odbiorcom, ale fanom amerykańskich komedii z lat 90. jest na pewno doskonale znany. Amerykański aktor zasłynął z występów w kilku legendarnych dzisiaj już produkcjach. Tym razem został wcielony do jednej z największych gier wideo ostatnich lat.

Łączenie filmów z grami popularnym trendem

W sieci popularne są humorystyczne z udziałem gwiazd filmowych. Aktorzy znani z odgrywania legendarnych scen kina wsadzani są do uniwersum gier i daje to często bardzo absurdalny efekt, ale jednocześnie groteskowy i zabawny. Na przykład Leslie Nielsen został dodany do uniwersum gry Detroit: Become Human, Borat stał się częścią świata Resident Evil 4, a Tyrion Lannister spędził czas na imprezie z Geraltem z Rivii.

Wszystko to stało się to za sprawą YouTubera znanego pod pseudonimem "eli_handle_b.wav", który na YouTube imponuje poczuciem humoru, a przede wszystkim kreatywnością. Jego produkcje są bardzo popularne w sieci, oglądane nawet przez miliony odbiorców w serwisie YouTube. Teraz twórca internetowy po raz kolejny zaskoczył swoich fanów. Sprawił, że Jim Carrey pojawił się w Night City - mieście znanym z Cyberpunka 2077.

Reklama

Carrey osadzony w grze Cyberpunk 2077

Carrey w latach 90-tych był jednym z najbardziej cenionych aktorów komediowych. Wystąpił on w tak znanych produkcjach, jak m.in.: Maska, Bruce Wszechmogący, Ace Ventura: Psi Detektyw czy Głupi i Głupszy. To właśnie sceny z tego ostatniego filmu posłużyły "eli_handle_b.wav" do utworzenia przeróbki.

Film trwa niespełna dwie minuty, a można w nim dostrzec wiele interesujących scen. Postać Lloyda Christmasa grana oczywiście przez Carreya porusza kwestie ze znanej komedii w cyberpunkowym, niebezpiecznym świecie Night City. Widoczny na filmie jest także Jeff Daniels, który również wystąpił w Głupim i Głupszym.

Groteskowość krótkiego filmu jest ogromna, a to lubią fani tego kanału, więc produkcja zebrała bardzo wysokie oceny. Aktualnie film zanotował niemal 370 tysięcy wyświetleń, co jest znakomitym wynikiem. Niewątpliwie można ogłosić, że kolejny projekt "eli_handle_b.wav", znów okazał się być niemałym sukcesem.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Cyberpunk 2077

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama