Reklama

"W godzinę śmierci naszej" - poznaj ostatnią historię na świecie w nowym zwiastunie Paradise Lost

​Wybierz się w podróż do roku 1980, do świata, gdzie II wojna światowa nigdy się nie skończyła, a naziści zmienili serce Europy w postnuklearne pustkowie. To właśnie tam poznajemy Szymona - 12-letniego chłopca, który natrafia na tajemniczy, opuszczony bunkier.

Po 20 latach walk naziści przeprowadzili atak nuklearny w Europie. W następstwie ataku zniszczone i skażone promieniowaniem serce Europy pozostaje odcięte od świata i otoczone tajemnicą.Jest zima 1980 roku. Szymon, dwunastoletni chłopiec wychowany na postapokaliptycznym pustkowiu, odkrywa opuszczony nazistowski bunkier. Czy znajdzie w nim to, czego szuka? Odkryj podziemny świat, gdzie słowiańska mitologia miesza się z retrofuturystyczną technologią.

Poznaj historię bunkra, od przejęcia przez polski ruch oporu do ostatecznego losu jego mieszkańców. Co ich spotkało?Choć bunkier jest opuszczony, z Szymonem kontaktuje się tajemnicza dziewczynka, Ewa, korzystając z dostępnej technologii. Może jeśli ją znajdzie, Ewa pozna mężczyznę na zdjęciu. Może jeśli ją znajdzie, nie będzie już sam...

Reklama

To jednak nie wszystko. Zobacz niezwykły tryptyk totemów reprezentujących trzy przecinające się w grze wątki: brutalną historię niekończącej się II wojny światowej, retro-futurystyczną technologię nazistowskiego bunkra i tajemniczy świat słowiańskich wierzeń i mitów.

Paradise Lost ukaże się na PC, PlayStation 4 i Xboksie One w 2021 roku. Zobacz najnowszy zwiastun fabularny Paradise Lost, by dowiedzieć się więcej:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy