W aplikacji Discorda pojawią się reklamy

Discord od 2015 roku przebył bardzo długą drogę do tego, by stać się jednym z najpopularniejszych narzędzi do komunikacji dla graczy. Twórcy platformy niebawem wcielą w życie nową funkcjonalność. Na Discordzie zaroi się od reklam.

Discord to jedna z największych i najbardziej kompleksowych aplikacji służąca do budowania swoich społeczności czy prowadzenia komunikacji tekstowej i głosowej z innymi użytkownikami. Serwis w ostatnich kilku latach bardzo mocno się rozwinął. Discord pozwala na prowadzenie transmisji na żywo czy chociażby na wspólne granie. Aktualnie na próżno szukać popularniejszego narzędzia stricte dedykowanego społeczności graczy.

Już niebawem Discord otrzyma całkowicie nową funkcjonalność. W aplikacji uruchomione zostaną specjalne reklamy, by wspomóc w ten sposób twórców gier. Rzeczone reklamy funkcjonować będą jako "sponsorowane zadania".

Reklama

Warunkiem otrzymywania gratyfikacji za wykonane zadanie będzie konieczność streamowania na żywo oraz posiadanie na tejże transmisji przynajmniej jednego realnego widza. Źródła podają jednak, że osoby, które nie wyrażą chęci korzystania z tych sponsorowanych segmentów, bez problemu będą mogły wyłączyć tę funkcjonalność.

Reklamy i płatne promocje na Discordzie mają zagościć jeszcze w tym tygodniu.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Discord
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy