Reklama

Victor Vran - hack'n'slash od twórców Tropico

Deweloperzy z Haemimont Games mają ręce pełne roboty. Studio nie dość, że pracuje nad zapowiedzianym kilka dni temu Tropico 5, to ma w zanadrzu jeszcze jeden projekt...

W trakcie gamescomu ekipa zapowiedziała Victor Vran, hack’n’slasha z elementami... platformowymi.

Victor Vran to hack’n’slash nawiązujący w dużym stopniu do Diablo. Tym, co jednak wyróżnia dzieło developerów z Haemimont Games od produkcji kolegów po fachu z Blizzarda to elementy platformowe. Tytułowy bohater (swoją drogą, przypomina w większym stopniu kowboja niż łowcę demonów...) potrafi skakać po zniszczonej budowli, by dostać się w miejsce z ukrytą skrzynią ze skarbem.

W grze pojawi się zarówno kampania solowa, jak i tryb sieciowy. W tym drugim zawsze gracze zawsze wcielą się w Victora lub jego klony z lekko zmodyfikowanym wyglądem. Sam bohater na swoim wyposażeniu znajdzie kosy, normalne i lekkie bronie oraz wiele innych gadżetów.

Reklama

Victor Vran to niezależny projekt, nad którym prace nie mają wpływu na zapowiedziane niedawno Tropico 5. Prace nad nim trwają już od dwóch lat, a developerzy mają nadzieję, że uda im się zaangażować w proces produkcji także fanów.

Premiera gry zaplanowana jest na początek 2014 roku. Platformy docelowe nie zostały podane, ale możemy chyba założyć, że wśród nich niemal na pewno znajdzie się PC.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje