Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Uncharted 4: Skradzione egzemplarze trafiły do obiegu

Jeżeli z niecierpliwością oczekujecie premiery najnowszych przygód Nathana Drake'a, to załóżcie jakieś filtry w przeglądarkach lub po prostu ostrożnie korzystajcie z sieci. Złodzieje postanowili upłynnić nieco kopii Uncharted 4, stąd można spodziewać się wielu spoilerów.

Na aukcjach internetowych w Wielkiej Brytanii pojawiło się sporo kopii Uncharted 4, które natychmiast zostały wyprzedane - za nimi na sieci zaczęły pojawiać się spoilery i nagrania z gry.

Reklama

To jednak nie wynik buntu jakiegoś sklepu przeciwko odległej dacie premiery, a "okrutnego napadu i kradzieży", które nastąpiły podczas transportu płyt DVD i gier w UK. Złodzieje zdali sobie sprawę, że mają w rękach bardzo pożądany towar, który do 10 maja nie pojawi się na półkach sklepowych - zaczęli więc go sprzedawać w sieci.

Sony twierdzi, że robi "co się tylko da", by pomóc policji w śledztwie, a jednocześnie ostrzega fanów, że osoby posiadające kopie gry zaczęły zdradzać już zawiłości fabuły w sieci. Jeśli chcecie więc samodzielnie odkryć, jak zakończą się losy Nathana Drake'a, warto zachować ostrożność.

Dowiedz się więcej na temat: Uncharted 4

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje