Reklama

Uncharted 4 i tryb multiplayer

​Nowy materiał z rozgrywki i mikropłatności.

Podczas Paris Games Week Sony pokazało fragmenty rozgrywki z trybu wieloosobowego Uncharted 4: A Thief’s End, jak również ujawniło kilka nowych informacji na jego temat. Najważniejsze dotyczą mikropłatności i wydajności.

Zespół Naughty Dog wyjawił, że rozgrywki sieciowe zostaną wzbogacone o mikrotransakcje. Za realne pieniądze będzie można kupić broń, narzędzia i modyfikacje. Nie wpłynie to jednak na balans rozgrywki.

"Mikrotransakcje pojawią się w dniu premiery, ale w grze nie pojawią się żadne przedmioty dostępne wyłącznie na drodze mikropłatności" - powiedział Robert Cogburn, główny projektant trybu wieloosobowego.

Reklama

Dowiedzieliśmy się również, że w kampanii wyświetlana będzie w rozdzielczości 1080p i 30 kl./s., podczas gdy tryb multi w 900p i 60 kl./s. Rozgrywka zyska w ten sposób na płynności, która zdaniem twórców jest kluczowa dla potyczek sieciowych.

Wielką niewiadomą pozostaje tryb kooperacji. Dowiedzieliśmy się jedynie, że jest jeszcze za wcześnie, aby o tym mówić. Uncharted: 4: A Thief’s End zadebiutuje 18 marca. Najprawdopodobniej będzie to ostatnia odsłona popularnej serii.

Autor: Dawid Sych

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy