Reklama

​Ultimate Game Sale 2022. Prawie 900 promocji na gry w Microsoft Store

Wakacyjne szaleństwo trwa w najlepsze. Co rusz odbywają się festiwale i wydarzenia, na których po promocji możemy kupić wiele różnych gier wideo. Tym razem Microsoft uruchomił w swoim sklepie Ultimate Game Sale 2022. Blisko 900 propozycji dotkniętych zostało zniżką w ramach wyprzedaży

Dokładnie 16 lipca kończy się Moon Festival 2022 z polskim sklepem GOG.com. Tutaj gracze mieli możliwość kupienia po promocyjnej cenie wiele tytułów z gatunku jRPG i pokrewnych. Do końca miesiąca potrwa jeszcze Games Store Summer SaleEpic Games. Ponadto jak przystało na tę ostatnią platformę - co tydzień gracze rozpieszczani są darmowymi produkcjami, które odebrać można za darmo.

Reklama

Promocje i przeceny ogłosił teraz także Microsoft w swojej ofercie na konsole Xbox w ramach Ultimate Game Sale 2022. Zniżkami objętych zostało blisko 900 produkcji. Wydarzenie potrwa od 15 lipca do końca miesiąca. Jest więc to dobra okazja do łapania promocji na interesujące nas produkty.

Ultimate Game Sale 2022 z Microsoft Store. Co warto kupić?

Microsoft w swojej ofercie uwzględnił wiele wysokobudżetowych produkcji. Promocje objęły kilka dzieł z serii Call of Duty, Battlefield oraz Assassin’s Creed. Nie sposób również pominąć kultowego fantastycznie ocenianego Red Dead Redemption 2 (60% rabatu).

Największe promocje dotknęły takich gier jak: Wasteland Remastered, XCOM 2, Tomb Raider: Definitive Edition. Świetną cenę otrzymamy również za Dishonored Definitive Edition (16 zł), Little Nightmares 2 (62 zł) oraz jedną z lepszych propozycji w klimacie Gwiezdnych Wojen, czyli Star Wars Jedi: Fallen Order.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy