​Moon Festival 2022 na GOG - ponad 350 gier na wyprzedaży. Co kupić?

Od 8 do 16 lipca na platformie GOG.com trwa Moon Festival 2022. Podczas tego wydarzenia przecenione zostało 350 gier. Na niektórych zniżkach uchwycić można nawet 80% promocje.

Okres wakacyjny sprzyja licznym wyprzedażom. Gracze chętniej sięgają po portfele i wyłapują promocje na wyczekiwane przez siebie produkcje. Na przełomie czerwca i lipca mieliśmy do czynienia z Letnią Wyprzedażą Steam (Summer Sale 2022). Teraz platforma GOG świętuje Festiwal Księżycowy, co również wiąże się z promocjami.

Tegoroczny Moon Festival potrwa od 8 do 16 lipca. W tym czasie można nabyć wiele interesujących produkcji przecenionych nawet o 80%.

Moon Festival 2022. Co warto kupić?

  • 50% promocją objęta została gra La-Maluna 2, w której to podążać będziemy za Lumisą Kosugi, eksplorując przy tym starożytne ruiny La-Maluny. Tytuł kupimy za 44,99 zł.
  • Jeszcze większą zniżkę uświadczymy przy oryginalnej, pierwszej części La-Maluny. Jeśli chcemy zacząć przygodę z tym uniwersum, to wydane w 2012 roku na europejskim rynku dzieło będzie idealnym początkiem z tym klimatycznym światem. Grę zakupimy za 13,49 zł (75% obniżki).
  • 75% zniżki obowiązuje z kolei przy Astebreed Definitive Edition. Świetnie ocenianą produkcję osadzoną w klimacie kosmosu i Sci-Fi kupimy za 17,49 zł.
  • Rekordowe 84% zniżki mamy przy Dragon’s Dogma: Dark Arisen. Tytuł zakupimy za jedyne 15,99 zł. Produkcja chwalona jest za: dynamiczną walkę, mnóstwo dodatków, wciągającą akcję i niezwykle barwny otwarty świat zaprojektowany przez twórców.
  • Wielokrotnie nagradzane Little Nightmares oraz druga część tej gry, również dostępne są na GOG.com w zniżkowych cenach. Za oryginał zapłacimy 19,99 zł (75% zniżki), natomiast za sequel 49,99 zł (60% zniżki)
Reklama

 Nie przegapcie okazji, zerknijcie na kompletną listę promocji w ramach Moon Festival, a być możecie znajdziecie więcej ciekawych tytułów, wpasowujących się w wasze gusta!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: gog.com | przeceny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy