Reklama

Ultimate Epic Battle Simulator 2 obiecuje miliony postaci na ekranie

​Ultimate Epic Battle Simulator to gra "zabawka", w której możemy generować ogromne bitwy pomiędzy często bardzo nietypowymi oponentami - tysiące żołnierzy kontra kaczki, zombie kontra roboty i tak dalej. Kluczem jest umieszczenie na ekranie jak największej liczny postaci i modeli.

Produkcja do godziny 19 polskiego czasu była na Steamie dostępna całkowicie za darmo dla wszystkich zainteresowanych. To w związku z ogłoszeniem kontynuacji - Ultimate Epic Battle Simulator 2. "Dwójka" ma ukazać się jesienią obecnego roku, z jeszcze większą skalą bitew.

Twórcy z Brilliant Game Studios obiecują nawet miliony postaci na ekranie, choć na opublikowanych obecnie zrzutach z ekranu widać maksymalnie 1,3 miliona. Do "milionów" jeszcze więc trochę brakuje! Oczywiście żartujemy - już taki wynik jest niedościgniony dla jakiekolwiek innej gry.

Reklama

W UEBS2 deweloperzy wykorzystują moc kart graficznych, by "obsłużyć setki razy więcej postaci na ekranie niż poprzednia odsłona, przy wyższej jakości większej liczbie detali" - czytamy w opisie na Steamie. Jak można się domyślać, ostateczne rozmiary potyczki będą zależeć właśnie od GPU.

Poniższy trailer zapowiada się na prawdziwe wyzwanie dla komputerów. Z całą pewnością nie zabraknie dobrze znanych uczestników bitew, takich jak klasyczni rycerze ze średniowiecza. Do tego dużo bardziej kreatywne opcje, jak zombie, kaczki z hełmami na głowach, dinozaury i tak dalej.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje