Ulepszenia z konsolowej wersji Dreamfall Chapters pojawią się na PC

​Dreamfall Chapters zostanie wydane na Xbox One oraz PlayStation 4 w rozszerzonej wersji. Twórcy gry ujawnili jednak, że poprawki, które znajdą się w wydaniach na platformy Microsoftu i Sony, trafią na PC.

We wpisie opublikowanym na stronie projektu w serwisie Kickstarter, autorzy produkcji ze studia Red Thread Games poinformowali, że ulepszenia przygotowane z myślą o konsolach pojawią się też na komputerach osobistych. Zostaną opublikowane w postaci darmowej latki - tak zwanej The Final Cut.

Przygotowywane przez twórców zmiany mają być dosyć duże. Odpowiedzialni za tytuł developerzy chcieli je wprowadzić od dłuższego czasu, ale dopiero teraz - jak podkreślają - posiadają odpowiednie środki, dzięki którym mogą opracować modyfikacje.

Poprawki związane będą między innymi z wyglądem poszczególnych bohaterów, animacją, a także muzyką i dźwiękiem. Szlifów doczekają się także niesprecyzowane na razie elementy rozgrywki oraz cienie i oświetlenie. Bardziej konkretne szczegóły na temat opracowywanych ulepszeń zostaną podane w późniejszym terminie.

Reklama

Na PC wszystkie zmiany pojawią się w okresie premiery Dreamfall Chapters na konsolach Xbox One i PlayStation 4. Wersje na obie platformy mają zadebiutować - zarówno w wydaniu pudełkowym, jak i cyfrowym - 24 marca.

Wcześniej na komputerach osobistych udostępnione zostaną jeszcze dwie inne aktualizacje. Pierwsza doda do produkcji niemiecką wersję językową (napisy oraz dialogi), a druga przyniesie brakujące nagrody do zdobycia podczas zabawy.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dreamfall Chapters

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy