Ujawniono trofea Dead Space Remake. Gra będzie miała alternatywne zakończenie

​Wygląda na to, że twórcy zadbali nie tylko o ładniejszą grafikę i lepsze modele, ale również o nową zawartość. Dead Space Remake będzie miał dodatkowe zakończenie.

Motive wielokrotnie podkreślało już, jak wiele zmienia Dead Space Remake. Kanał YouTube gry Electronic Arts jest pełny materiałów, które zapowiadają odświeżone modele postaci, znacznie lepszą grafikę i jakość dźwięku. Do tej pory zakładano jednak, że Motive planuje po prostu odświeżyć pierwszą część popularnej serii i otworzyć ją na graczy, którzy nie mieli jeszcze większego doświadczenia z grami wideo w 2008 roku. Będą mogli więc sprawdzić słynnego Dead Space’a w nowej jakości na platformach nowej generacji. Teraz okazuje się, że twórcy pokusili się również o dodatkowy content.

Reklama

Portal Exophase opublikował właśnie pełną listę trofeów Dead Space Remake. Większość osiągnięć nie jest zbyt zaskakująca, wymaga używania różnych broni, mechanik i przejścia kampanii. Jedno z nich wymaga jednak "Zobaczenia alternatywnego zakończenia na dowolnym poziomie trudności", co sugeruje zawartość, której nie widzieliśmy w oryginalnej wersji gry.

Dead Space Remake zadebiutuje 27 stycznia 2023 roku na PC, Xbox Series X/S oraz PlayStation 5. Gra jest już dostępna w przedsprzedaży, a za jej produkcję odpowiadają m.in. Roman Campos-Oriola i były reżyser Assassin’s Creed Valhalla, Eric Baptizat.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dead Space Remake | Electronic Arts
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy