Dead Space Remake: Nowy zwiastun przypomina o premierze gry

​Gdyby ktoś jakimś cudem zapomniał o jednej z najważniejszych premier stycznia, EA Motive subtelnie przypomina o swoje produkcji. Zadebiutował właśnie premierowy zwiastun Dead Space Remake.

Remastery i remake’i są dosyć drażliwymi tematami wśród fanów gier wideo. Wiele osób uważa, że zamiast skupiać się na nowych produkcjach, deweloperzy wracają do stworzonych lata temu gier i wypuszczają je po prostu na nowe platformy. Flagowym przykładem jest oczywiście Grand Theft Auto 5, a żarty o Skyrimie na lodówce zna chyba każdy gracz.

Dead Space Remake, w przeciwieństwie do The Last of Us czy potencjalnego remasteru Horizon Zero Dawn, uniknął większych kontrowersji. Pierwsza premiera zadebiutowała blisko 15 lat temu, a EA Motive już początkowymi zapowiedziami jasno dało do zrozumienia, jak wiele zmieniło się względem oryginalnej wersji.

Reklama

Motive trzeba oddać również fakt, jak często komunikują się z graczami wyczekującymi premiery ich produkcji. Na kanale YouTube Dead Space’a znajduje się kilka bardzo obszernych materiałów, które krok po kroku przeprowadzają fanów serii przez cały proces produkcji remake’a. Motive opowiada o wykorzystaniu nowych technologii i ulepszaniu niemalże każdego aspektu gry, od modeli postaci, aż po gameplay.

Wisienką na torcie jest opublikowany właśnie premierowy zwiastun, który ponownie przypomina o zbliżającym się powrocie Isaaca Clarka. Dead Space Remake jest już dostępny w przedsprzedaży, a oficjalnie zadebiutuje 27 stycznia 2023 roku na PC, PlayStation 5 oraz Xbox Series X/S.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: EA Motive | Dead Space Remake
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama