Ubisoft zaprezentuje swoje nadchodzące gry podczas Gamescomu

Ubisoft wychodzi z cienia. Nie słyszeliśmy ostatnio wiele konkretów ze strony francuskiego wydawcy. Na szczęście ma się to zmienić w sierpniu, podczas Gamescomu.

Już tylko parę miesięcy zostało do tegorocznej edycji Gamescomu. Ledwo mamy za sobą okres E3, który zaowocował dziesiątkami zapowiedzianych tytułów i licznymi prezentacjami wydawców z całego świata. Teraz gracze oczekują już powoli wiadomości o tym, kto weźmie udział w targach.

Na razie dowiedzieliśmy się, że Sony zrezygnowało z udziału w Gamescomie. W ich ślady poszli również Activision oraz Take Two. W ramach rekompensaty swoje plany na europejski event potwierdził właśnie Ubisoft.

Reklama

Na Twitterze francuskiego wydawcy pojawiła się krótka informacja, że w okresie od 24 do 28 sierpnia pojawią się na Gamescomie. Czego możemy spodziewać się po Ubisofcie? Prawdopodobnie nie Assassin’s Creeda, skoro ma on we wrześniu dostać swój oddzielny event.

Na szczęście jest kilka innych możliwości. Można śmiało założyć, że premiera Skull & Bones jest już blisko, więc Gamescom będzie dobrą okazją do zaprezentowania szczegółów dotyczących tego długi wyczekiwanego tytułu. Ponadto Ubisoft ma kilka asów w rękawie pokroju Avatara, Beyond Good & Evil 2 czy Project Q.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ubisoft | Gamescom
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy