Reklama

Ubisoft zapowiedział transmisję świętującą całą serię Assassin’s Creed

Francuski wydawca mógł ominąć dobiegające właśnie końca not-E3, ale wciąż ma dla swoich fanów jakieś wydarzenie. Już dzisiaj odbędzie się Assassin’s Creed Celebration Stream.

Nie widzieliśmy wiele Ubisoftu podczas tegorocznego Summer Game Fest. Dużo mówiło się ostatnio o potencjalnym przejęciu firmy i kiedy Francuzi obalili te plotki, gracze zaczęli zastanawiać się, jak Ubisoft planuje powrócić do czasów swojej świetności.

Nie dostaliśmy jeszcze na to konkretnej odpowiedzi, więc musimy cieszyć się tym, co na razie jest pewne. W tym przypadku jest to Assassin’s Creed Celebration Stream, który odbędzie się dzisiaj o 18:00 na TwitchuYouTube Ubisoftu.

Reklama

Według dotychczasowych informacji ma być to przede wszystkim okazja do świętowania. Assassin’s Creed skończy niedługo 15 lat. Mamy bliżej przyjrzeć się wyjątkowym funkcjom Valhalli, cofnąć się do wcześniejszych produkcji, ale też dowiedzieć się, co nowego czeka całą serię w przyszłości.

Większość fanów najbardziej ciekawi bez wątpienia ta ostatnia część. Wielu graczom Valhalla nie przypadła do gustu, a debiutujące w ostatnim czasie DLC to atrakcja dla największych miłośników serii. Gracze zastanawiają się więc przede wszystkim, co dalej planuje Ubisoft. Możliwe, że dowiemy się czegoś o spin-offie Valhalli, którego szczegóły zdradzał niedawno Bloomberg. Ubisoft może jednak również zostawić zapowiedzi na inną transmisję, a teraz skupić się na świętowaniu 15 rocznicy.


Reklama

Reklama

Reklama

Reklama