Ubisoft ma podobno do pokazania 20 różnych gier

​Znany insider Tom Henderson powraca z bardzo interesującymi szczegółami na temat naszej branży. Według jego informacji Ubisoft planuje własne wydarzenie, podczas którego zobaczyć możemy nawet 20 produkcji.

Ubisoft ostatnio przycichł. Światła reflektorów spoczywają oczywiście dalej na Elden Ring, dobrze przyjął się również Horizon Forbidden West, a Gran Turismo 7 niezmiennie wzbudza kontrowersje. Sporo mówiło się o nowej części Assassin’s Creed oraz Far Cry 6, ale formuły obu tych gier powoli męczy niektórych graczy. Wśród fanów pojawiły się w rezultacie pytania, co innego może mieć w przyszłości do zaoferowania Ubisoft.

Reklama

Odpowiedź na to pytanie dostarczył nam Tom Henderson, który najlepiej znany będzie miłośnikom Call of DutyBattlefielda. W ostatnich latach zyskał sobie miano znanego i sprawdzonego insidera. Nie możemy oczywiście traktować jego nowego artykułu na Xfire jako oficjalnego ogłoszenia wydawcy, ale historia sugeruje, że wszystkie te informacje mogą sprawdzić się w kolejnych miesiącach.

Według informacji Hendersona Ubisoft planuje aż 20 różnych pokazów, które mają odbyć się "w niedalekiej przyszłości". Nie znamy oczywiście formy tych pokazów, ale trudno uwierzyć, żebyśmy mieli te produkcje oglądać jedna po drugiej. Możliwe więc, że w okresie E3 Ubisoft zorganizuje większy Showcase, podczas którego zdradzi swoje plany na przyszłość.

Co konkretnie chce ogłosić Ubisoft? O niektórych tytułach wspominanych przez Hendersona słyszymy już od dłuższego czasu. Mamy poznać szczegóły chociażby o The Division Heartland, Skull & Bones czy XDefiant. Wśród zaprezentowanych gier mają jednak znaleźć się również Assassin’s Creed Rift, nowa gra Prince of Persia inspirowana Ori, The Crew 3 oraz Immortals Fenyx Rising. Jest na co czekać...

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Ubisoft
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy