Reklama

Twórcy BioShocka ujawniają swoją nową grę. Pierwsze spojrzenie na Judas

Ken Levine wreszcie zdradził swoje plany na przyszłość. Twórca BioShocka podczas gali The Game Awards 2022 zaprezentował pierwszy zwiastun nowego projektu Judas.

Doświadczeni deweloperzy regularnie odchodzą z dużych studiów i szukają przygód w innych miejscach. Wielu z nich decyduje się wziąć sprawy w swoje ręce i wykorzystać zdobyte przez lata doświadczenie, aby rozpocząć własny projekt. Wszystko zależne jest już wtedy od nich i nie muszą martwić się od kontrolę dużych wydawców.

Właśnie tą drogą powędrował Ken Levine, najbardziej znany ze swojej pracy nad oryginalnym BioShockiem oraz BioShockiem Infinite. Spod jego skrzydeł wyszły jedne z najlepszych odsłon serii, które w oczach wielu fanów do dzisiaj oferują mnóstwo rozrywki. Levine stworzył Ghost Story Games i zapowiedział prace nad nowym projektem.

Reklama

Ów projekt zobaczyliśmy po raz pierwszy dzisiejszej nocy, podczas The Game Awards 2022. Gra nosi nazwę Judas i gdybyście nie wiedzieli, że robi ją ktoś z ogromnym sentymentem do BioShocka, dowiecie się tego po kilkunastu sekundach trailera. Judas ma być FPS-em, który powinien przypaść do gustu fanom BioShocka ze względu na swój klimat.

Powyższy zwiastun jak na razie otworzył jedynie możliwość dodawania gry do listy życzeń. Gra jest wciąż na etapie produkcji i powstaje na PC, PS5 oraz Xbox Series X. Możliwe, że zapowiedzi tego tytułu zobaczymy jeszcze na paru kolejnych rozdaniach The Game Awards.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Bioshock | Judas

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy