Twórcy Atomic Heart zmienili zdanie. Gra tylko z trybem single player

Gracze liczący na tryb PvP w Atomic Heart niestety mogą obejść się smakiem. Deweloper Mundfish poinformował właśnie, że nie ma w planach żadnego elementu multiplayer w swojej produkcji.

Atomic Heart ma za sobą dosyć burzliwy proces produkcji. Gra przez ostatnie miesiące narobiła wokół siebie sporo zamieszania i kilkoma zwiastunami oraz fragmentami rozgrywki przykuła uwagę wielu fanów FPS-ów. Niestety teraz okazuje się, że nie wszystko, o czym do tej pory mówili twórcy, trafi ostatecznie do pełnej wersji gry.

Na oficjalnej stronie Atomic Heart widniał w pewnym momencie krótki komunikat: "Jeśli jesteś gotowy na rzucenie wyzwania innym graczom, tajna kolej doprowadzi Cię do specjalnego regionu przeznaczonego do walki PvP.". W 2019 roku deweloper potwierdzili, że gra będzie zawierać specjalne regiony do rywalizacji multiplayer.

Reklama

W ostatnim wywiadzie reżyser Robert Bagratuni poinformował jednak, że studio nie ma w planach żadnego trybu multiplayer. Gra będzie zawierać wyłącznie tryb single player z dużym naciskiem na historię.

Brak rywalizacji między graczami nie oznacza jednak, że Mundfish nie planuje w ogóle rozwijać Atomic Heart po premierze. Bagratuni zapowiedział co najmniej cztery DLC, które dodadzą nowe terytoria, zadania, zagadki, przeciwników, bohaterów oraz historie. Twórcy chcą znacząco wzbogacić otwarty świat Atomic Heart i pozwolić graczom lepiej zapoznać się ze stworzonym uniwersum. Możliwe, że jeżeli zainteresowanie fanów będzie wystarczające, Mundfish jeszcze raz rozważy kwestię multiplayera.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Atomic Heart
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama