Najbardziej oczekiwane premiery gier w I kwartale 2023 roku

​Gdyby dla jakichś graczy końcówka roku 2022 nie była wystarczająco ekscytująca, nadrobić może to kilka następnych miesięcy. W pierwszym kwartale 2023 roku zadebiutuje kilka głośnych produkcji.

Końcówka roku 2022 minęła nam bardzo ciekawie. Otworzyła ją premiera Call of Duty: Modern Warfare 2, które wciąż sprzedaje się fenomenalnie i ma już na koncie kilka ustanowionych rekordów. Niedługo później doszedł do tego Warzone 2, a w międzyczasie jeden z kandydatów do gry roku, God of War Ragnarok.

Reklama

Nie da się jednak ukryć, że mieliśmy w ostatnim kwartale zobaczyć więcej gier. Część z nich niestety doczekała się opóźnień. Teraz rok 2023 nie wydaje się jednak tak odległy i wiele długo wyczekiwanych produkcji ma pojawić się już w pierwszym kwartale.

Post na Reddicie poddał pod dyskusję kwestię nadchodzących premier na Steamie. Już sam Dead Space budzi sporą ekscytację wśród wielu graczy. Atomic Heart również zapowiada się świetnie, The Last of Us Part 1 posiadacze PC przyjmą z otwartymi ramionami, a po świetnym Fallen Order Star Wars Jedi: Survivor może zachwycić.

Gdyby tego było mało, pod koniec lutego 2023 roku na półki sklepowe trafi PlayStation VR2. Nowa generacja konsol na dobre rozgościła się już w świecie gier wideo, więc przyszedł czas na kolejny sprzęt od Sony. Nowe gogle mają pojawić się razem z obszerną biblioteką gier.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Atomic Heart | Star Wars Jedi: Survivor
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy