Reklama

Train Station Renovation z datą premiery

​Już 30 kwietnia startuje early access gry Train Station Renovation, która pozwoli remontować opuszczone dworce i przywracać im dawną świetność. Dzięki wczesnemu dostępowi i zebranych od graczy uwag, studio Live Motion Games planuje rozwijać grę na kolejnym etapie.

Gra dla każdego fana kolejnictwa i nie tylko

Train Station Renovation to gra, w której wcielamy się w osobę odpowiedzialną za odnowę opuszczonych i zniszczonych dworców. Naszym zadaniem będzie posprzątanie, naprawa, wyposażenie oraz dekoracja zniszczonych stacji kolejowych.

Jest to tytuł dedykowany zarówno graczom, którzy przechodzą grę na 100%, a także tym, sięgającym po cyfrową rozrywkę dla odprężenia. Ze względu na to gra posiada różne poziomy trudności i nie wymaga wykonania wszystkich zadań, aby przejść do kolejnego poziomu.

Reklama

Nieograniczone możliwości

Gra oferuje 10 map, na których będziemy prowadzić nasze prace; zaczynając od małych wiejskich stacyjek, kończąc na olbrzymich, miejskich dworcach. Każda z map będzie oferować nowe rozwiązania, będące cennym doświadczeniem możliwym do wykorzystania w pracy na kolejnym poziomie. Poza tym - gracz ma możliwość rozwoju własnego sprzętu do renowacji. Będzie mógł w ten sposób odblokowywać nowe opcje renowacji, otrzymywać dodatkowe narzędzia, a także rozwijać konkretne czynności potrzebne przy danym kroku renowacji.

Train Station Renovation jest tzw. piaskownicą - to znaczy, że nie ogranicza gracza, ani nie narzuca mu sposobu, w jaki powinien prowadzić swoje prace. To gracz decyduje, w jaki sposób jego stacja będzie prezentować się po renowacji.

Kreatywne zarządzanie

Jednak Train Station Renovation nie kończy się na samym procesie odnawiania dworców. Rozgrywka będzie wymagała odpowiedniego planowania, tak aby wystarczyło nam funduszy na renowację. Dodatkowe pieniądze na nowe elementy potrzebne do naprawy stacji, dostaniemy za segregację odpadów oraz za osiągniecie nowego poziomu w sprzątaniu dworca.

Sprawdź demo Train Station Renovation: First Job na Steam

W połowie kwietnia rusza również dostęp do demo zatytułowanego Train Station Renovation: First Job, w którym będzie można przetestować podstawowe funkcjonalności gry i wykonać pierwsze zlecenie na renowację wybranego dworca.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy