​The Sims 4 za darmo na niemal wszystkich platformach. Jak pobrać?

Nadszedł ten długo wyczekiwany dzień przez wszystkich entuzjastów kultowej gry The Sims 4. Od 18 października (godz. 19:00) grę pobierzecie zupełnie za darmo na prawie wszystkich platformach. Warto jednak zaznaczyć, że mowa tutaj o podstawowym wydaniu tej produkcji.

Kultowe Simsy dostępne za darmo od 18 października

The Sims 4 na rynku istnieje już ponad 8 lat. Dzieło to wyznaczyło zupełnie nowe standardy w gatunku gier symulacyjnych. Czwarta odsłona serii zaoferowała jeszcze więcej możliwości niż jej poprzednicy. Dodano m.in. emocje naszych "Simów", które istotnie potrafią wpływać na całość rozgrywki.

Wtorek 18 października to wyjątkowy dzień dla fanów najpopularniejszego na świecie symulatora życia. Wydawcy z Electronic Arts podjęli decyzje o przejściu The Sims 4 na model free-to-play, więc grę pobierzecie i uruchomicie całkowicie za darmo właśnie od wspomnianego dnia dokładnie od godziny 19:00.

Reklama

Na pecetach tytuł pobierzecie dzięki aplikacji EA App lub Origin. Do rozgrywki przystąpić mogą także użytkownicy komputerów Mac (Origin lub Steam). Nie zapominamy również o graczach konsolowych. Darmowe The Sims 4 dostępne będzie oczywiście na: Xbox One, PlayStation 4 oraz na next-genach, czyli Xbox Series X/S i PlayStation 5.

Warto jednak wspomnieć, że Electronic Arts udostępnia podstawową wersję gry, co oznacza, że za wszystkie inne dodatki będziecie musieli już zapłacić. Sęk tkwi w tym, że ogromną siłą The Sims 4 są liczne rozszerzenia, dodatki i akcesoria liczone już w... dziesiątkach. Przez wiele lat istnienia tej gry na rynku producenci mieli sporo czasu na wdrożenie rozmaitych nowości, których niestety bez odpowiedniej opłaty nie doświadczymy.

W tle pojawiło się także wiele pogłosek mówiących o tym, że EA Maxis może pracować nad kolejną odsłoną gry - The Sims 5. Na ten moment nie są to w żaden sposób potwierdzone informacje. Być może deweloperzy zdecydowali się udostępnić za darmo czwartą część, by przyciągnąć nową falę graczy, a następnie skłonić ich do zakupu mnogiej liczby istniejących dodatków i w ten sposób zbić fortunę na marce.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Sims 4 | Electronic Arts
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy