The Sims 4 - jeden z fanów odtworzył lokację ze... Skyrima

​Jeśli czytamy, że któryś z graczy odtworzył w wirtualnym świecie jakąś lokację, przeważnie chodzi o Minecrafta. Jednak okazuje się, że można to robić z powodzeniem także w... The Sims 4.

Jeden z fanów ostatniej odsłony popularnych "Simsów" - DrGlugon - odtworzył w niej lokację znaną z The Elder Scrolls V: Skyrim. Chodzi o Białą Grań (w oryginale - Whiterun), czyli największe miasto i stolicę włości o tej samej nazwie.

W materiale wideo, którym pochwalił się na YouTubie, możemy zobaczyć, z jaką dbałością o szczegóły wykonał swoją pracę. Whiterun w The Sims 4 odznacza się podobną architekturą, nie brakuje w nim też budynków znanych z oryginału ani otaczających miasto skał. DrGlugon najprawdopodobniej odtworzył też wnętrze Smoczej Przystani. Na jej tronie zasiada władca, w którego wcielił się jeden z simów.

Reklama

The Sims 4 - przebój po ośmiu latach

The Sims 4 w wersji na PC miało premierę we wrześniu 2014 roku. Trzy lata później Electronic Arts wydało także edycję konsolową, przeznaczoną na Xboksy One oraz PlayStation 4. Pomimo upływu czasu gra cieszy się dużym zainteresowaniem. W ubiegłym roku bawiło się przy niej w sumie około 36 milionów osób, uwzględniając posiadaczy wersji na wszystkie platformy. Już w 2019 roku czytaliśmy, że produkcja studia EA Maxis wygenerowała w sumie ponad miliard dolarów przychodu.

Z ankiety przeprowadzonej przez NetBet w 2021 roku wynika, że The Sims 4 przynosi średnio 462 miliony dolarów przychodu rocznie. Powstaje więc pytanie, czy gracze potrzebują kolejnej części tej serii? Nie zdziwiłoby nas, gdyby Electronic Arts jeszcze przez dobrych kilka lat nie zapowiedziało oficjalnie "piątki".

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: The Sims 4
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy